خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

V luxusním autě jel Jan Kočka ml. v protisměru a připravil o život otce týdenního miminka

Z nabouraných aut zůstala jen torza
 Z domova 
01. října 2018 04:27 / HZS Středočeského kraje
Jen těžko pochopitelné okolnosti stojí za tragickou nehodou na dálnici D11. Jan Kočka mladší (28) tu jel v luxusním teréňáku v protisměru a napálil do náklaďáku, který řídil stejně starý muž. Auta okamžitě po nárazu vzplála a oba řidiči na místě zemřeli.

Tragédie je o to horší, že za volantem náklaďáku seděl muž, kterému se týden před událostí narodilo miminko. S partnerkou navíc vychovával i její dvě děti z předchozího vztahu. Žena se ze zprávy o smrti svého partnera zhroutila.

Proč jel Jan Kočka ml., vnuk provozovatele matějské pouti Václava Kočky a syn Jana Kočky staršího, ve svém luxusním teréňáku v protisměru, je záhadou. Údajně se vracel z boxerského galavečera. Zda byla na vině nepozornost nebo třeba alkohol, policie zatím nesdělila.

Fatální nehoda se stala uplynulý pátek na 32. kilometru dálnice D11 ve směru na Hradec Králové kolem čtvrté hodiny ranní. Plameny, které z obou aut vyšlehly, oba vozy zcela pohltily a zkrotit je museli až přivolaní hasiči. Těla obou řidičů byla mimo kabiny vozidel. Ani jednomu z nich už ale nebylo pomoci. Policie se případem stále zabývá.

Jan Kočka ml., který nehodu zůsobil, podle jeho známých rád jezdil hodně rychle, ale bezpečně. Co se stalo osudné ráno, je zatím zahaleno tajemstvím. Není jasné ani to, jak dlouho v protisměru jel. Nejbližší nájezd je od místa nehody vzdálený víe než dva kilometry.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola