خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Pitva prokázala, že dívenku zavraždil otčím. Sám pak spáchal sebevraždu

Případ vraždy a následné sebevraždy lidmi otřásl
 Z domova 
29. září 2018 04:14 / Policejnidenik
Hrůzný scénář je potvrzen - patnáctiletou dívku z Domašína nedaleko Klášterce nad Ohří zavraždil její otčím, který pak sám spáchal sebevraždu. Potvrdily to výsledky nařízené pitvy. Co přesně se v domě odehrálo, nikdo zatím neví.

Děsivý případ otřásl celou vesnicí. Těla svých blízkých objevila v domě žena - matka zavražděné dívky a partnerka mrtvého muže. Lidé, kteří matku i jejího přítele znali, jsou v šoku. Oba pracovali jako ošetřovatelé exotických zvířat a byli prý zela bezproblémoví. Proč tedy muž svou nevlastní dceru zabil, nikdo nechápe.

Žena našla své blízké v tratolišti krve v úterý odpoledne po návratu domů. Na první pohled bylo patrné, že oba zemřeli násilnou smrtí. To nakonec potvrdila i pitva. „Podle prvotních výsledků pitvy obě osoby zemřely násilnou smrtí. Mladistvá dívka zemřela násilnou smrtí zaviněnou cizí osobou, u dospělého muže bylo cizí zavinění smrti vyloučeno. Policisté případ nadále vyšetřují,“ řekla policejní mluvčí Alena Bartošová.

Jinak je ale policie skoupá na slovo. „Jde o velmi citlivý případ. S ohledem na to, že jedna ze zemřelých osob je mladistvá, nebudeme poskytovat bližší informace,“ vysvětlila Bartošová. Co krvavému masakru v domě předcházelo, je tak záhadou. Lidé, kteří pětačtyřicetiletého muže znali, si jeho jednání nedokáží vysvětlit.

Podle sousedů vypadala rodina na první pohled spokojeně. V obci prý rodina žila asi dva roky. Oba dospělí pracovali v zooparku jako ošetřovatelé exotických zvířat. Všichni jsou z události zdrceni.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola