خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Po silnici se potácel opilec a házel po autech kamení. Poničil nejméně čtyři vozy

Výsledek opilcova řádění - rozbitá skla i zrcátka na autech
 Z domova 
26. září 2018 04:26 / Policie ČR
Zřejmě přemíra alkoholu zatemnila mozek třiašedesátiletému muži z obce na Zlínsku. Potácel se uprostřed frekventované silnice a po projíždějících autech házel kamení a štěrk. Na policii se už obrátili čtyři majitelé zničených vozů. Chuligána našli policisté ležet ve křoví.

Událost se stala ve zlínské části Malenovice. Opilý senior si to místo po chodníku namířil po prostředku silnice. Aby ho řidiči nesrazili, museli vždy přibrzdit. Jenže v tu chvílli se na jejich vozy snesla sprcha kamení a štěrku. Výsledkem je škoda na čtyřech vozech za více než 35 tisíc korun.

Některým šoférům rozbil okno, jiným třeba zpětné zrcátko. Bylo velké štěstí, že letící kameny nikoho nezranily. Policisty na nebezpečného opilce upozornil jeden z poškozených řidičů. Hlídka se vydala chuligána hledat a brzy ho objevila - ležel nedaleko v jednom křoví.

"Měl poraněný obličej, zřejmě po pádu. Přivolaní záchranáři ho proto odvezli k ošetření do nemocnice. Pak putoval do policejní cely. Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu 2,45 promile alkoholu," konstatovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Ze svého chování se teď bude neurvalec zpovídat. Zlínští policisté případ šetří jako podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. V případě prokázání viny a odsouzení hrozí opilci trest odnětí svobody až na jeden rok.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola