خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Postrach z Karlovarska je ve vazbě. Zabitím hrozil i policistům

Hosté místního kiosku před mužem ze strachu utekli
 Z domova 
23. září 2018 04:02 / Depositphotos
Strčil ze schodů padesátiletého muže, neváhal kopat ani do své příbuzné. S nožem pak ohrožoval hosty místního kiosku s občerstvením. Čtyřicetiletý muž byl doslova postrachem obce na Karlovarsku. Zabitím vyhrožoval dokonce dvěma místním policistům a jejich rodinám. Skončil ve vazbě.

S policisty se dostal do křížku agresor už v měsíci červnu. Tehdy podle mluvčí Kateřiny Krejčí na veřejnosti napadl o deset let staršího muže. Měl jej chytit pod krkem a strčit ze schodů. „Poté ho vléct za nohu po schodech a kopat ho do těla. Dále mu měl rozšlapat brýle a způsobit mu tak škodu zhruba čtrnáct tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí.

Na začátku tohoto týdne se projevil násilník znovu. Podle informací vykopl vchodové dveře do bytu své příbuzné a povalil ji na zem. Poté do ní měl kopnout a vyhrožovat jí usmrcením. Když žena začala volat o pomoc, z bytu utekl. Ale ani to mu nestačilo. „V místním rekreačním zařízení měl téhož dne poškodit dveře od toalety, rozbít skleněnou výplň okna a pěstmi poškodit zástěny u kiosku s občerstvením. Dále měl s nožem v ruce vyhrožovat hostům, kteří ze strachu utekli,“ uvedla dále Kateřina Krejčí.

Respekt neměl agresor ani z místních policistů. Během toho, co dva z nich v týdnu hledal, na veřejnosti prohlašoval, že až je chytí, tak je zabije. Jednoho z policistů údajně potkal před obchodem a vyhrožoval jemu i jeho rodině. Tvrdil, že ví, kde bydlí. „Druhého policistu měl hledat s nožem v ruce a uvést, že ho jde zabít. U obou policistů vzbudil důvodnou obavu o jejich život i život jejich blízkých,“ doplnila mluvčí.

Trestnímu stíhání se tak agresor nevyhnul. Je obviněn hned z pěti trestných činů - porušování domovní svobody, nebezpečné vyhrožování, násilí proti skupině a jednotlivci, poškození cizí věci, výtržnictví a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Soudce muže poslal do vazební věznice. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Marie Šťastná | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola