خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Na soka v lásce vytáhl kladivo. Zmasakroval mu hlavu a odešel

Muži za pokus vraždy hrozí mnohaleté vězení
 Z domova 
15. září 2018 04:09 / Policejnidenik
Zlínští kriminalisté vyšetřují pokus vraždy. Zhrzený muž (35) zaútočil na soka v lásce kladivem. Rozbil mu hlavu a kdyby se napadenému nepovedlo utéct, možná by měl útok tragický konec. I tak utrpěl vážné zranění.

Nenapravitelný násilník si zadělal na pořádné problémy. Zjevně neunesl rozchod a šel se pomstít novému partnerovi své expřítelkyně. Vyzbrojil se kladivem a rozmlátil mu hlavu. Navíc to nebylo poprvé, co na svého soka v lásce zaútočil.

Agresor bez pozvání vstoupil do bytu v obci na Rožnovsku, ve kterém se v tu chvíli nacházela jeho bývalá přítelkyně s novým partnerem (24). Novému příteli své bývalky nejprve nadával a vyhrožoval mu napadením a usmrcením. Pak vzal kladivo a opakovaně udeřil bránícího se muže velkou silou do hlavy.

"Dalšímu útoku zabránila až přítomná žena, která násilníka odstrčila. Zraněnému se díky tomu podařilo z bytu utéct ven, kde požádal náhodného kolemjdoucího, aby mu zavolal pomoc. Záchranka muže převezla do nemocnice, kde je stále s vážným poraněním hlavy hospitalizovaný. Útočník z bytu odešel, při incidentu neutrpěl žádné zranění," konstatovala policejní mluvčí Lenka Javorková.

Nebylo to poprvé, co se zhrzený muž do svého protivníka pustil. Už v minulosti mu vyhrožoval a při napadení mu již před časem způsobil vážnější poranění. I proto se nový partner ženy vyzbrojil plynovou pistolí a pepřovým sprejem. Obojí proti agresorovi v bytě použil.

Kriminalisté útočníka brzy dopadli a odvezli do policejní cely. V dechu měl přes dvě promile. Vyslechl si obvinění z pokusu vraždy, za což mu hrozí až osmnáctileté vězení. Soud na něj navíc uvalil vazbu. Za trestnou činnost násilného charakteru už byl v minulosti několikrát odsouzen.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola