خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Polonahá žena budila v ulicích Brna pohoršení. Strážníky ale nesvedla

Nahá žena pohoršovala kolemjdoucí
 Z domova 
12. září 2018 04:40 / Ilustrační foto
O pořádný rozruch se v Brně postarala žena středního věku. Před hernou se svlékla do spodních kalhotek a odmítala se zahalit. Když na ni kolemjdoucí přivolali strážníky, pokusila se je svést. To se jí ale nepovedlo a skončila s pouty na rukou.

Incident se stal před hernou v městské části Komárov. Polonahá žena ale kolemjdoucí nijak neohromila, naopak na ni zavolali strážníky. "Když hlídka dorazila na místo, ležela žena na zemi a osobní věci měla poházené kolem sebe," konstatoval mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Strážníci výtržnici nabídli deku, tu ale odmítla. Nopak před nimi začala pózovat a ještě se chovala velmi agresivně. Její chování ovlivnila přemíra alkoholu, který měla v sobě. „Odmítala se obléct a začala své tělo demonstrativně vystavovat, pokoušela se o svůdné pózy a strážníky několikrát varovala, že pokud ji nenechají být, půjde to říct své mamince,“ popsal událost Ghanem.

Na strážníky ale její opilecké pózy moc nezabraly. Když pak kolem sebe začala kopat, máchat pěstmi a pokusila se jednoho ze strážníků udeřit, došla hlídce trpělivost. „Museli jí nasadit pouta,“ podotkl Ghanem.

Silně opilou ženu pak sanitka odvezla na záchytku. Byla natolik vzpurná, že celou cestu musela absolvovat s pouty na rukou. Ta jí strážníci sundali až na záchytce. „Případ jsme předali kvůli opakovanému neuposlechnutí zákonných výzev do správního řízení,“ dodal Ghanem.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola