Prasák na Strahově sexuálně obtěžoval dívky. Policii uniká

Muže zachyceného nna snímku policie hledá
 Z domova 
03. září 2018 04:37 / Policie ČR
Policisté stále marně pátrají po totožnosti neznámého úchyla, který na vysokoškolských kolejích na Strahově v Praze sexuálně obtěžoval ubytované dívky. Všem jeho obětem se naštěstí podařilo utéct.

Po sexuálním útočníkovi pátrají policisté už několik dní. Zachytily ho sice kamery, ale záznam není příliš moc kvalitní. Policisté se ale nevzdávají, kromě pachatele navíc hledají i svědka, který by mohl poskytnout klíčové informace.

"Díky medializaci případu obdrželi detektivové hned několik poznatků, z nichž ale žádný bohužel nevedl k jednoznačné identifikaci hledaného muže, který by mohl být důležitým svědkem v celém případu," podotkla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Vyšetřovatelům se podařilo zajistit další kamerové záznamy, které hledaného svědka zachycují. Ale ani v tomto případě nejsou v dostatečné kvalitě. Policie přesto doufá, že by muže v teplákových kalhotech černé barvy s bílým lampasem po stranách mohl někdo poznat.

Hledaný svědek se v inkriminovanou dobu pohyboval v ulici Vaníčkova a v prostoru autobusové zastávky MHD Koleje Strahov vyčkal na příjezd linky 143, kdy následně tímto spojem odjel ve směru do centra.

"Muž má asi 30 let a je přibližně 183 centimetrů vysoké, štíhlé postavy. Má tmavé vlasy a na sobě měl černé tepláky s bílým pruhem po stranách, triko s krátkým rukávem s bílo-modrými pruhy či kostkami. Na pravé ruce v oblasti lokte má nalepenou bílou či světlou náplast a během chůze výrazně napadal na pravou nohu," upřesnila Zoulová s tím, že muž měl při sobě černou ledvinku nebo tašku přes rameno a budil dojem osoby, která je pod vlivem omamně psychotropní látky nebo je nemocná.

Jakékoliv informace ke svědkovi přijme policie na lince 158. Zároveň policisté uvítají i případné svědectví dalších dívek a žen, které v této oblasti v posledních dnech nějakému sexuálnímu obtěžování čelily.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!