خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Srážka auta s koněm skončila tragicky. Zemřelo zvíře i řidič

Policie zjišťuje, jak se kůň na dálnici dostal a komu patří
 Z domova 
28. srpna 2018 04:52 / Policejnidenik
Lidský život si vyžádala nehoda na dálnici D5 u Berouna, při které řidič osobáku srazil volně pobíhajícího koně. Muži už nebylo pomoci, zemřel ve zdemolovaném vraku svého vozu. Policie zjišťuje, komu kůň patří a jak se dostal na dálnici.

Neštěstí se stalo okolo páté hodiny ranní na 13. kilometru ve směru na Plzeň. Na nebezpečí v podobě koně pobíhajícího po dálnici upozornili policisty ostatní řidiči, kterým se podařilo zvířeti vyhnout. Než ale stačili strážci zákona zasáhnout, stala se tragédie.

Jednomu z projíždějících šoférů se nepodařilo koni vyhnout a následoval tvrdý střet. Po něm zůstal řidič ve voze zaklíněn. Jeho zranění byla natolik vážná, že na místě zemřel. Z nabouraného auta museli pak jeho tělo vyprostit hasiči.

„Hasiči se snažili dostat muže z auta ven, ale v průběhu záchranných prací lékař konstatoval smrt, hasiči proto s vyproštěním řidiče počkali až po ukončení vyšetřování kriminalistů," poznamenal mluvčí hasičů Petr Svoboda.

Policie nyní zjišťuje, komu kůň patří a jak se zvíře dostalo na dálnici. Nehoda se smutným koncem na několik hodin zkomplikovala dopravu na frekventované silnici. Provoz byl na dálnici v inkriminovaném úseku veden pouze jedním jízdním pruhem.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Už neví, co by ukázala? Slováková fanouškům předvedla, co dělá s novým partnerem ve vaně!

Zprávy

Čunek rozhodl: Změna plánu!

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Olga Lounová zahájila svůj koncert v závodním autě

2. Když 3v1 tančí

3. Monika Bagárová neunesla vyhazov ze Stardance

4. Tereza Pergnerová si léto neužila

5. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho