Mladík přišel o řidičák a už druhý den boural a zranil šest lidí

Mladý muž nedal přednost přijíždějícímu autu
 Z domova 
24. srpna 2018 04:27 / HZS ZK
Šest zraněných si vyžádala středeční nehoda u Starého Hrozenkova na Uherskohradišťsku. Viníkem je pravděpodobně osmadvacetiletý mladý muž, který den před nehodou přišel o řidičák.

Za nezodpovědnost až vězení. Přesně tento trest nyní hrozí mladému muži, který havaroval nedaleko Starého Hrozenkova. Nedal totiž přednost druhému vozu.

"K nehodě došlo v půl druhé odpoledne na hlavním tahu I/50. Osmadvacetiletý řidič vozidla BMW vyjížděl od místního bistra směrem na Starý Hrozenkov. Při tom zřejmě přehlédl ford jedoucí po hlavní silici směrem na Bystřici pod Lopeníkem," řekla mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Při nehodě se zranili čtyři lidé z druhého auta. "Zranění utrpěli také muž a žena z BMW. Jeho řidič utrpěl těžká zranění, která si vyžádala letecký transport do nemocnice v Brně. Ostatní byli se zraněním převezeni do Uherskohradišťské nemocnice," dodala Šabatová.

Ani jeden z řidičů neměl pozitivní test na alkohol. Nicméně při jejich lustraci vyšlo najevo, že šofér z BMW přišel den předtím o řidičák. "Ten mu předchozího dne večer policisté zadrželi na základě pozitivních testů na drogy," vysvětlila policejní mluvčí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!