خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Opilec točil se štěnětem na řetězu, druhý muž praštil se psem o zem

Oba týraní psi skončili v útulku
 Z domova 
12. srpna 2018 04:42 / Shutterstock
Hned ke dvěma případům týraní psů vyráželi v jeden den strážníci v Plzni. V prvním případě měl opilec točit se štěnětem na řetězu, další agresor měl dokonce se psem mlátit o zem.

Měli se o své čtyřnohé kamarády starat, ale místo toho se k nim chovali jako ke kusu hadru. Řeč je o dvojici mužů, kteří se otřesným způsobem chovali ke svým psům. V prvním případě vyjížděli plzeňští strážníci do Zábělské ulice. „Podle telefonického oznámení měl opilý muž na řetězu točit se štěnětem, jehož měl při sobě. A tuto informaci potvrdila hlídce i žena, která událost nahlásila, stejně tak i další svědci s tím, že muž měl štěně navíc nosit jako nákupní tašku,“ sdělila mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

Šestačtyřicetiletý majitel psa všechno popřel. Strážníkům ale nadýchal 2,64 promile, a tak se hlídka rozhodla, že jej odveze na záchytku. V tu chvíli ale začal být muž agresivní a na strážníky vyrazil se zaťatými pěstmi. Nakonec skončil s pouty na rukou a putoval k vystřízlivění do lékařského zařízení. Štěně nakonec skončilo v útulku.

Tam putoval i další pes, k němuž se jeho majitel choval velice krutě. „Na hlídku městské policie v terénu se obrátil občan, který viděl agresivního muže, jak mlátil svého psa a dokonce s ním několikrát praštil o zem,“ popsala dále mluvčí strážníků.

Hlídka dorazila na místo společně s policií. Muž v tu chvíli vulgárně nadával a křičel na lidi okolo. Když uviděl uniformy, obrátila se jeho agresivita proti policistům. „Jeho agresivita stoupala, po policistech a strážnících začal házet mince. Vše vygradovalo tím, že strážníka udeřil nakonec do čela,“ dodala Pužmanová. I v tomto případě skončil agresor s pouty na rukou a pes putoval do plzeňského útulku.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Češi stávají do práce dříve než jinde v Evropě, přesto mají výrazně nižší mzdy. Kdo za to může?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží