Čtyřletý nezbeda ujel rodičům na čtyřkolce. Hledali jej desítky policistů

Do pátrací akce byli zapojeni i psovodi
 Z domova 
09. srpna 2018 04:15 / Policejní deník
Teprve čtyřletý chlapec ujel svým rodičům na čtyřkolce. Hledali jej pak všechny bezpečnostní složky. Naštěstí měl příběh dobrý konec.

Bylo krátce po deváté hodině večer, když na policejní služebně zazvonil telefon. Na druhém konci byli vyděšení rodiče z Protivínska na Písecku, kteří ztratili svého čtyřletého syna. „Chlapec prý jezdil na dětské čtyřkolce, ale nevrátil se domů. Rodina jej nejprve hledala sama, v lese však nalezli pouze zapadlou čtyřkolku,“ vysvětlila mluvčí tamní policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Na místo se okamžitě sjelo několik policejních hlídek včetně psovodů, dopravních policistů i kriminalistů. „Připraven ke vzletu byl i policejní vrtulník, v pohotovosti byli také policisté jihočeské zásahové jednotky. Vyjížděli profesionální i dobrovolní hasiči,“ upřesnila ještě mluvčí.

Po desítkách minut hledání zazněla do vysílaček a telefonů ta nejlepší zpráva: „Chlapec nalezen, je v pořádku“. Na ztraceného chlapce narazili cyklisté. Hoch usnul vyčerpáním po dlouhé cestě přímo na silnici. Naštěstí se mu nic nestalo.  

„Malého motorkáře předali policisté po vyšetření zdravotnickou záchrannou službou šťastným rodičům a akce mohla být ukončena,“ dodala policejní mluvčí a zároveň upozornila rodiče, aby byli pozorní a nenechávali děti bez dozoru. Mnohdy totiž stačí malá chvilka a dostanou se do nebezpečí.

 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto