Proti dodávce se najednou vyřítili koně

Kůň srážku nepřežil, jezdkyně je ve vážném stavu
 Z domova 
08. srpna 2018 04:26 / HZS ZK
Smrtí koně a vážným zraněním ženy skončila pondělní projížďka dvou jezdců, kteří se vydali po cestě u Valašského Meziříčí. V místní části Juřinka do nich narazila dodávka.

Bylo krásné ráno, když se dvě ženy rozhodly vyjet si na koních. Ani jedna v tu chvíli netušila, co se za pár minut stane. A stejně tak ani jednadvacetiletý mladík dodávky. „V momentě, kdy projížděl zatáčkou, objevili se před ní dva koně s jezdci. Řidič dodávky již srážce nedokázal zabránit a do jednoho z koní narazil,“ popsal mluvčí policie Petr Jaroš.

Jeden z koňů byl na místě mrtvý a dívka, která na něm jela, byla vážně zraněna. Na místo proto musel letět i vrtulník, který ji transportoval do ostravské nemocnice. „Starší šestadvacetiletá jezdkyně na druhém koni taktéž upadla, ale její zranění by neměly být nijak vážné,“ doplnil policejní mluvčí s tím, že řidič dodávky zraněný nebyl.

Na místě zasahovali také hasiči, kteří zajistili místo nehody a pomohli s ošetřením a naložením zraněných osob. „K události byl velitelem zásahu povolán také specialista z posttraumatického intervenčního týmu, který poskytnul přítomným osobám posttraumatickou péči,“ uvedl dále mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Po dobu vyšetřování nehody byla komunikace úplně uzavřena. Konkrétní příčinu této nehody a samozřejmě i skutečnost, kdo je viníkem celé události, policie nadále šetří.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn