خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Proti dodávce se najednou vyřítili koně

Kůň srážku nepřežil, jezdkyně je ve vážném stavu
 Z domova 
08. srpna 2018 04:26 / HZS ZK
Smrtí koně a vážným zraněním ženy skončila pondělní projížďka dvou jezdců, kteří se vydali po cestě u Valašského Meziříčí. V místní části Juřinka do nich narazila dodávka.

Bylo krásné ráno, když se dvě ženy rozhodly vyjet si na koních. Ani jedna v tu chvíli netušila, co se za pár minut stane. A stejně tak ani jednadvacetiletý mladík dodávky. „V momentě, kdy projížděl zatáčkou, objevili se před ní dva koně s jezdci. Řidič dodávky již srážce nedokázal zabránit a do jednoho z koní narazil,“ popsal mluvčí policie Petr Jaroš.

Jeden z koňů byl na místě mrtvý a dívka, která na něm jela, byla vážně zraněna. Na místo proto musel letět i vrtulník, který ji transportoval do ostravské nemocnice. „Starší šestadvacetiletá jezdkyně na druhém koni taktéž upadla, ale její zranění by neměly být nijak vážné,“ doplnil policejní mluvčí s tím, že řidič dodávky zraněný nebyl.

Na místě zasahovali také hasiči, kteří zajistili místo nehody a pomohli s ošetřením a naložením zraněných osob. „K události byl velitelem zásahu povolán také specialista z posttraumatického intervenčního týmu, který poskytnul přítomným osobám posttraumatickou péči,“ uvedl dále mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Po dobu vyšetřování nehody byla komunikace úplně uzavřena. Konkrétní příčinu této nehody a samozřejmě i skutečnost, kdo je viníkem celé události, policie nadále šetří.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina