خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Násilník se vrhl na uklízečku. Ta mu řekla, že na něj nemá čas, protože musí uklidit

Násilník ženě po činu políbil ruku a odešel
 Z domova 
07. srpna 2018 04:17 / Policejní deník
Neobvyklý případ znásilnění vyšetřují od začátku června pražští kriminalisté. Obrátila se na ně žena, která se stala obětí sexuálního devianta. Muže odbyla tím, že na něj nemá čas. Nakonec se na ní sám uspokojil.

Bylo osm hodin ráno, když čtyřiašedesátiletá žena uklízela v ulici K Jezeru u Hostivařské přehrady. V tu chvíli se na ni zezadu vrhl muž, který ji chtěl znásilnit. Žena se mu ale ubránila dost neobvyklým způsobem. „Já jsem nevolala o pomoc, nikdo tam v tu chvíli nebyl. Já se jen usmála a řekla jsem mu, že teď nemám čas, protože musím uklízet,“ vypověděla znásilněná žena.

Muž prý přesto vyndal pohlavní úd a chtěl po ženě, aby si lehla. „Já mu řekla, že nemůžu, že pracuji,“ uvedla dál poškozená. Pak se prý asi dvacet minut přetahovali, muž ji nakonec chytil za ruce, a i přesto, že byla oblečená, vykonal na ní akt podobný souloži. "Po vyvrcholení se podezřelý s poškozenou rozloučil, políbil jí ruku a odešel pryč," uvedl dále mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Jak popsala žena, útočník má 40-45 let, měří 170 až 175 centimetrů, byl štíhlé postavy, bílé pleti, česky mluvil bez přízvuku. Měl modré oči, světle hnědé vlasy, které byly nahoře trochu delší než po stranách a vzadu dlouhé asi 7 cm. Byl hladce oholen.

Na sobě měl košili s dlouhým rukávem světlé barvy a plátěné kalhoty tmavší barvy. Na ruce měl snubní prsten a působil upraveným a elegantním dojmem. Z místa odjel černým autem, které podle napadené mohlo být značky Tatra 603 nebo Škoda Octavia.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina