Násilník se vrhl na uklízečku. Ta mu řekla, že na něj nemá čas, protože musí uklidit

Násilník ženě po činu políbil ruku a odešel
 Z domova 
07. srpna 2018 04:17 / Policejní deník
Neobvyklý případ znásilnění vyšetřují od začátku června pražští kriminalisté. Obrátila se na ně žena, která se stala obětí sexuálního devianta. Muže odbyla tím, že na něj nemá čas. Nakonec se na ní sám uspokojil.

Bylo osm hodin ráno, když čtyřiašedesátiletá žena uklízela v ulici K Jezeru u Hostivařské přehrady. V tu chvíli se na ni zezadu vrhl muž, který ji chtěl znásilnit. Žena se mu ale ubránila dost neobvyklým způsobem. „Já jsem nevolala o pomoc, nikdo tam v tu chvíli nebyl. Já se jen usmála a řekla jsem mu, že teď nemám čas, protože musím uklízet,“ vypověděla znásilněná žena.

Muž prý přesto vyndal pohlavní úd a chtěl po ženě, aby si lehla. „Já mu řekla, že nemůžu, že pracuji,“ uvedla dál poškozená. Pak se prý asi dvacet minut přetahovali, muž ji nakonec chytil za ruce, a i přesto, že byla oblečená, vykonal na ní akt podobný souloži. "Po vyvrcholení se podezřelý s poškozenou rozloučil, políbil jí ruku a odešel pryč," uvedl dále mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Jak popsala žena, útočník má 40-45 let, měří 170 až 175 centimetrů, byl štíhlé postavy, bílé pleti, česky mluvil bez přízvuku. Měl modré oči, světle hnědé vlasy, které byly nahoře trochu delší než po stranách a vzadu dlouhé asi 7 cm. Byl hladce oholen.

Na sobě měl košili s dlouhým rukávem světlé barvy a plátěné kalhoty tmavší barvy. Na ruce měl snubní prsten a působil upraveným a elegantním dojmem. Z místa odjel černým autem, které podle napadené mohlo být značky Tatra 603 nebo Škoda Octavia.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn