خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mladík se pokusil znásilnit na ulici dívku. Zahnala ho křikem

Násilníka zachytily kamery
 Z domova 
19. července 2018 04:47 / Policie ČR
Pražští detektivové pátrají po neznámém mladíkovi, který se v Praze 5 pokusil na ulici znásilnit dívku. Ta se naštěstí nedala a křičela tak dlouho, dokud útočníka nezahnala. Neurvalce zachytily kamery a policie doufá, že násilníka někdo pozná.

Událost se stala už 1. července, ale přesto, že mladého muže zachytily kamery, policisté stále nevědí, o koho jde. Rozhodli se proto do pátrání zapojit i širokou veřejnost. Momentálně kriminalisté kvalifikují událost jako podezření z trestného činu znásilnění.

Dramatické chvíle prožila dívka první červencový den asi o půl třetí ráno v ulici U Jezera v Praze 5. Mladík jí zastoupil cestu a chtěl ji znásilnit. "Začal ji osahávat na intimních místech. Dívka se bránila, začala křičet na celé kolo a volat o pomoc. Toho se násilník zalekl a z místa odešel pryč," poznamenal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policistům se podařilo zjistit, že dívka i mladík byli nejprve na jedné z tamních diskoték. Když slečna odešla, začal ji mladík sledovat. Po napadení se pak pachatel opět vrátil na diskotéku. 

I když se už detektivům podařilo k případu zjistit velké množství informací, dotyčného se jim i tak zatím ztotožnit, vypátrat a zadržet nepodařilo. "Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud mladíka na záběru bezpečnostní kamery někdo pozná, ať zavolá na linku tísňového volání 158," dodal Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina