Mladík se pokusil znásilnit na ulici dívku. Zahnala ho křikem

Násilníka zachytily kamery
 Z domova 
19. července 2018 04:47 / Policie ČR
Pražští detektivové pátrají po neznámém mladíkovi, který se v Praze 5 pokusil na ulici znásilnit dívku. Ta se naštěstí nedala a křičela tak dlouho, dokud útočníka nezahnala. Neurvalce zachytily kamery a policie doufá, že násilníka někdo pozná.

Událost se stala už 1. července, ale přesto, že mladého muže zachytily kamery, policisté stále nevědí, o koho jde. Rozhodli se proto do pátrání zapojit i širokou veřejnost. Momentálně kriminalisté kvalifikují událost jako podezření z trestného činu znásilnění.

Dramatické chvíle prožila dívka první červencový den asi o půl třetí ráno v ulici U Jezera v Praze 5. Mladík jí zastoupil cestu a chtěl ji znásilnit. "Začal ji osahávat na intimních místech. Dívka se bránila, začala křičet na celé kolo a volat o pomoc. Toho se násilník zalekl a z místa odešel pryč," poznamenal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policistům se podařilo zjistit, že dívka i mladík byli nejprve na jedné z tamních diskoték. Když slečna odešla, začal ji mladík sledovat. Po napadení se pak pachatel opět vrátil na diskotéku. 

I když se už detektivům podařilo k případu zjistit velké množství informací, dotyčného se jim i tak zatím ztotožnit, vypátrat a zadržet nepodařilo. "Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud mladíka na záběru bezpečnostní kamery někdo pozná, ať zavolá na linku tísňového volání 158," dodal Hulan.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn