Hrůzný nález: Na poli ležela mrtvolka novorozeného miminka

Svědci mohou volat na linku 158
 Z domova 
18. července 2018 04:30 / Policejnidenik
Hrůzný nález mrtvého miminka na poli u Věrovan na Olomoucku vyšetřují olomoučtí kriminalisté. Především pak pátrají po jeho matce a prosí o pomoc i širokou veřejnost.

Tělíčko bezbranného novorozence se na poli našlo už minulou středu, až nyní se ale policie o případu zmínila. Po matce dítěte zatím kriminalisté marně pátrají. Zřejmě i proto se nyní policisté obrátili s prosbou o pomoc i na širokou veřejnost.

„Pokud si někdo z lidí povšiml ve svém okolí ženy, která byla ve vysokém stupni gravidity, porodila a dítě nemá u sebe, anebo si všiml jiných podezřelých okolností v okolí místa nálezu, které by mohly souviset s případem, nechť nás ihned kontaktuje prostřednictvím linky 158,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Miminko bylo po smrti už delší dobu. Informace, které nyní policie proostřednictvím veřejnosti shání, by měly pocházet přibližně z období od 1. června letošního roku. Bližší podrobnosti ale kriminalisté zatím nesdělili. Jak přesně novorozenec zemřel, tak není jasné.

„Z taktických důvodů nemůžeme sdělit více podrobností. Navíc vyšetřování je teprve na samém počátku,“ řekla policejní mluvčí. Zatím tak není jasné ani to, zda šlo o vraždu, právní kvalifikace totiž nebyla dosud stanovena. Čeká se na výsledky pitvy.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn