خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Jedna parta dětí zmlátila muže tyčemi, další jinému nastříkala barevný sprej do tváře

Policii zaměstnali malí surovci
 Krimikauzy 
15. července 2018 04:17 / Policejnidenik
S malými grázly se na jihu Moravy roztrhl pytel. Policisté tu řeší hned dva otřesné případy - jeden se stal v Hodoníně, další v Brně. Nad krutostí dětí zůstává rozum stát.

V Hodoníně dva chlapci z výchovného ústavu přepadli jednaosmdesátiletého seniora na kole. Chtěli po něm peníze a když jim žádné nedal, rozhodli se mu pomstít. "Napadli ho údery do hlavy, až spadl na zem. Poté nezletilý odešel a mladistvý v útoku pokračoval," konstatoval policejní mluvčí Petr Zámečník. Bil ho do tváře a nakonec mu do obličeje nastříkal barevný sprej, který u muže našel.

Zraněný muž si zvládl přivolat na pomoc strážníky a oba útočníci byli zadrženi. Nezletilý, kterému ještě nebylo 15 let, a tudíž není trestně odpovědný, se vrátil zpět do výchovného ústavu. Mladistvého, který už měl několik střetů se zákonem, chtějí policisté zavřít do vazby. Je podezřelý z trestného činu loupeže.

Snad ještě brutálnější útok se stal v Brně. Tři kluci ve věku od 13 do 15 let se tu zaměřili na nepojízdné zaparkované auto, ve kterém spal čtyřiašedesátiletý muž. Kovovými a dřevěnými tyčemi začali zcela bezdůvodně mlátit nejen do auta, ale i do nic netušícího muže uvnitř.

„Agresoři několikrát muže udeřili do hlavy otevřeným okýnkem. Pak vzali do rukou kameny a snažili se rozbít další okna u vozidla,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Naštěstí se muži podařilo přivolat policii. Strážci zákona trojici, která se rozutekla, postupně pochytali a hoši putovali do výchovného zařízení. Napadený muž skončil se zakrvácenou hlavou v nemocnici.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina