خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Skandální odhalení: Doktor se prý pokusil znásilnit pacientku

Doktor měl začít pcientku osahávat a líbat
 Z domova 
14. července 2018 04:32 / Shutterstock
O obrovský skandál se postaral doktor z Písecka, policie ho obvinila ze znásilnění pacientky. K nechutnému činu se údajně odhodlal přímo ve své ordinaci. Vyděšená pacientka se naštěstí ubránila a chlípníkovi doslova na poslední chvíli utekla.

Žena šla do ordinace na vyšetření, to se ale zvrhlo. Lékař prý neudržel své choutky na uzdě a bez skrupulí se pokusil pacientku znásilnit. Žena naštěstí zachovala chladnou hlavu a nakonec se jí podařilo ze spárů chlípného doktora včas vymanit.

Událost se stala už v polovině května, až nyní ale policie o případu promluvila. Obětí měla být mladá žena. "V průběhu vyšetření měl lékař pacientku osahávat a líbat po těle, žena se snažila muže odstrčit a odejít, měl ji však uchopit a zalehnout ji na lékařském lůžku," popsala incident policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Žena se údajně bránila verbálně i fyzicky a nakonec se jí podařilo lékaře odstrčit a dostat se z ordinace ven. S otřesným zážitkem se poté svěřila policistům. "Vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování po vyhodnocení všech poznatků, informací a stop proti muži zahájil trestní stíhání a vyšetřování případu dále pokračuje," dodala policejní mluvčí.

Nic konkrétnějšího policie ale zatím nesdělila. Neví se tak ani například to, jakou odbornost lékař má. Před několika lety se podobný případ dostal i k soudu. Jednašedesátiletý gynekolog měl tehdy ve své mostecké ordinaci znásilnit během vyšetření dvaadvacetiletou pacientku. Od soudu dostal dva roky vězení s podmíněným odkladem na tři roky. Byl mu vysloven i zákaz činnosti.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina