Skandální odhalení: Doktor se prý pokusil znásilnit pacientku

Doktor měl začít pcientku osahávat a líbat
 Z domova 
14. července 2018 04:32 / Shutterstock
O obrovský skandál se postaral doktor z Písecka, policie ho obvinila ze znásilnění pacientky. K nechutnému činu se údajně odhodlal přímo ve své ordinaci. Vyděšená pacientka se naštěstí ubránila a chlípníkovi doslova na poslední chvíli utekla.

Žena šla do ordinace na vyšetření, to se ale zvrhlo. Lékař prý neudržel své choutky na uzdě a bez skrupulí se pokusil pacientku znásilnit. Žena naštěstí zachovala chladnou hlavu a nakonec se jí podařilo ze spárů chlípného doktora včas vymanit.

Událost se stala už v polovině května, až nyní ale policie o případu promluvila. Obětí měla být mladá žena. "V průběhu vyšetření měl lékař pacientku osahávat a líbat po těle, žena se snažila muže odstrčit a odejít, měl ji však uchopit a zalehnout ji na lékařském lůžku," popsala incident policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Žena se údajně bránila verbálně i fyzicky a nakonec se jí podařilo lékaře odstrčit a dostat se z ordinace ven. S otřesným zážitkem se poté svěřila policistům. "Vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování po vyhodnocení všech poznatků, informací a stop proti muži zahájil trestní stíhání a vyšetřování případu dále pokračuje," dodala policejní mluvčí.

Nic konkrétnějšího policie ale zatím nesdělila. Neví se tak ani například to, jakou odbornost lékař má. Před několika lety se podobný případ dostal i k soudu. Jednašedesátiletý gynekolog měl tehdy ve své mostecké ordinaci znásilnit během vyšetření dvaadvacetiletou pacientku. Od soudu dostal dva roky vězení s podmíněným odkladem na tři roky. Byl mu vysloven i zákaz činnosti.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Na ministerstvech ubyde až desetina míst. Kdo se má nejvíce obávat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

2. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

3. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

4. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

5. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn