Řidič chtěl pomoci druhému muži s opravou vozu. Narazil ale na mrtvolu

Oprava auta se stala muži osudnou
 Z domova 
13. července 2018 04:14 / Ilustrační foto
Velmi neobvyklý případ řeší brněnští policisté. Do Moravských Bránic je přivolal řidič, který tu zastavil, aby pomohl jinému šoférovi s opravou auta. Naskytl se mu ale děsivý obrázek - pod vozem ležel mrtvý chlap.

Řidič si poblíž železničního přejezdu v Moravských Bránicích všiml podezřele odstaveného osobního auta. Napadlo ho, že jeho majitel potřebuje pomoc s opravou, a tak zastavil a šel se zeptat. Jenže mu už neměl kdo odpovědět, majitel vozu byl v tu chvíli již mrtvý.

Když přišel k autu blíž, všiml si pod autem zaklíněného muže (36), který nejevil známky života. Okamžitě přivolal pomoc. "Šestatřicetiletého nešťastníka se následně podařilo z pod vozidla vyprostit. Přivolaný lékař už ale mohl jen konstatovat smrt," poznamenal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Při vyšetřování případu vyšlo najevo, že muž měl na svém vozidle poruchu a rozhodl se ji opravit. Auto odstavil, postavil na hever a začal poruchu řešit. Jenže automobil ze zvedáku spadl a muže přimáčkl a smrtelně zranil.

"Policisté nyní zjišťují okolnosti případu. Především to, zda muž nezanedbal bezpečnostní pravidla či zda došlo například k mechanické závadě na zvedáku," doplnil Malášek. Podobné události nejsou nijak výjimečné. Při podobných opravách už zemřela velká spousta lidí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Kam se zachráněnými 450 migranty? Babiš i Hamáček mají jasno

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě

2. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

3. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

4. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

5. Moderátorku Sandru Parmovou okradli