Řidič chtěl pomoci druhému muži s opravou vozu. Narazil ale na mrtvolu

Oprava auta se stala muži osudnou
 Z domova 
13. července 2018 04:14 / Ilustrační foto
Velmi neobvyklý případ řeší brněnští policisté. Do Moravských Bránic je přivolal řidič, který tu zastavil, aby pomohl jinému šoférovi s opravou auta. Naskytl se mu ale děsivý obrázek - pod vozem ležel mrtvý chlap.

Řidič si poblíž železničního přejezdu v Moravských Bránicích všiml podezřele odstaveného osobního auta. Napadlo ho, že jeho majitel potřebuje pomoc s opravou, a tak zastavil a šel se zeptat. Jenže mu už neměl kdo odpovědět, majitel vozu byl v tu chvíli již mrtvý.

Když přišel k autu blíž, všiml si pod autem zaklíněného muže (36), který nejevil známky života. Okamžitě přivolal pomoc. "Šestatřicetiletého nešťastníka se následně podařilo z pod vozidla vyprostit. Přivolaný lékař už ale mohl jen konstatovat smrt," poznamenal policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Při vyšetřování případu vyšlo najevo, že muž měl na svém vozidle poruchu a rozhodl se ji opravit. Auto odstavil, postavil na hever a začal poruchu řešit. Jenže automobil ze zvedáku spadl a muže přimáčkl a smrtelně zranil.

"Policisté nyní zjišťují okolnosti případu. Především to, zda muž nezanedbal bezpečnostní pravidla či zda došlo například k mechanické závadě na zvedáku," doplnil Malášek. Podobné události nejsou nijak výjimečné. Při podobných opravách už zemřela velká spousta lidí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto