خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Nepochopitelný útok: Řidič najel do chlapa a ještě ho před zraky malých dětí pořezal

Nejprve chodce srazil autem, pak ho pobodal
 Z domova 
07. července 2018 04:38 / Ilustrační foto Policie ČR
Hodně podivný útok vyšetřují královéhradečtí policisté. Třicetiletý řidič měl záměrně najet do jiného muže, pak vyskočil z auta a ještě ho nožem pořezal. Všemu z vozidla přihlížely násilníkovy dvě malé děti.

Co šoféra k tak drsnému útoku přimělo, zatím policie nesdělila. Poté, co agresor do muže najel a pak ho pořezal, nasedl znovu do auta a ujel. "Asi tři hodiny po události se nám ho podařilo zadržet," konstatoval policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

Vše se odehrálo v Hradci Králové po 18. hodině. Dvojice se zjevně znala. Řidič měl údajně do chodce najet zcela záměrně. Pak zastavil, vyskočil z auta s nožem v ruce a muže pořezal na rukou. Celému incidentu přihlížely útočníkovy dvě malé děti, které měl s sebou v autě.

Původně byla událost policistům ohlášena jako dopravní nehoda, že se jednalo o násilný trestný čin, se ukázalo až později. Vzhledem k tomu, že vyšetřování je na samém počátku, je zatím policie skoupá na slovo. "V současné době probíhají prvotní úkony trestního řízení a kriminalisté zjišťují okolnosti případu, z tohoto důvodu nelze zatím poskytovat bližší informace," prohlásil Moravčík.

Násilníka už policie vyslechla. Zatím ho policie vyšetřuje pro podezření z těžké újmy na zdraví. Není ale vyloučeno, že by mohla být událost překvalifikována, například na pokus vraždy. To by útočníkovi hrozil ještě vyšší trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana