Rychle a zběsile: Řidič vjel do pěšího podchodu a srazil seniora i matku s kočárkem!

Do tohoto podchodu se vměstnal zběsilý řidič, který ujížděl policistům
 Z domova 
06. července 2018 05:02 / Policie ČR
Mimořádně dramatickou situaci řešili policisté v Uherském Hradišti. Řidič osobního auta ujížděl hlídce a projel přitom podchodem pro pěší a cyklisty. Uvnitř byli v tu chvíli tři lidé včetně dítěte v kočárku.

Nevinným pokusem o dopravní kontrolu začala dramatická honička policie s řidičem Volkswagenu Polo v Uherském Hradišti. Pětatřicetiletý muž za volantem začal místo zastavení auta hlídce zběsile ujíždět.

Vjel dokonce do pěšího podchodu ve městě pod železniční tratí, který je úzký. "V podchodu se ovšem pohybovala také trojice osob, které svou divokou jízdou nejen ohrozil, ale i zranil," popsal zlínský policejní mluvčí Petr Jaroš.

Šlo o seniora na kole, kterého měl zběsilý řidič přejet dvakrát (tam a zpět), a matku s dítětem v kočárku. Ti stihli uskočit na poslední chvíli, jen kočárek na řádění řidiče doplatil a je zcela zdemolovaný.

"Nebezpečný řidič nadále ujížděl, ale v patách mu již byly další policejní hlídky. Divoká jízda skončila až v obci Ostrožská Lhota, tam jsme muže zpacifikovali pomocí donucovacích prostředků," doplnil mluvčí Jaroš.

V současné době je případ na samém počátku šetření, které si převzali krajští kriminalisté. Není totiž vyloučeno, že je muž podezřelý ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, a to na více osobách.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Koruna slábne, nikoli však kvůli vládní krizi

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Petr Vágner má po nehodě na motorce potíže se zády, přesto dál provozuje extrémní sporty

2. Lady Gaga a desítky dalších celebrit prchají před ohněm. Jejich domy lehly popelem

3. Co vaří její chlapi, když není Simona Krainová doma?

4. Alice Bendová provokuje sexy fotkami z dovolené

5. Mareš se chlubil, že dostal dva melouny!