Krvavý masakr: Zhrzený milenec ubodal před zraky své lásky jejího manžela

Za vraždu hrozí muži dvacetiletý kriminál
 Z domova 
05. července 2018 04:35 / Policejnidenik
V krvavá jatka se proměnil milenecký trojúhelník z Brna. Žena (32) se rozhodla ukončit poměr s milencem (37) a vrátit se k manželovi (38). Jenže milenec se s tím odmítl smířit. Vtrhl k dvojici do pokoje a před zraky ženy jejího manžela brutálně ubodal.

Vražda se stala na ubytovně v brněnských Židenicích, kde manželský pár žil. Zhrzený milenec neunesl rozchod a v odpoledních hodinách se dostal do jejich pokoje a začal řádit jako zběsilý.

"Přinesl si nůž s patnácticentimetrovou čepelí a začal muže ležícího na posteli před zraky jeho manželky bodat do zad a do břicha," popsal útok policejní mluvčí Bohumil Malášek. Křik vyburcoval souseda, který přiběhl na pomoc a agresorovi vyrazil nůž z ruky. Na záchranu muže už ale bylo pozdě.

Běsnící milenec zasadil svému sokovi celou řadu bodných a bodnořezných ran, kterým muž později v nemocnici podlehl. Pachatel po útoku vyskočil z okna a utekl," konstatoval Malášek. Následujícího dne ho ale kriminalisté vypátrali. Schovával se v bytě u svých příbuzných.

Hned při prvním výslechu přiznal, že neunesl rozchod s manželkou pobodaného. Jeho milenka, která děsivé vraždě svého muže zoufale přihlížela, čeká navíc se svým exmilencem dítě. Za vraždu hrozí nyní násilníkovi až dvacetiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě