Krvavý masakr: Zhrzený milenec ubodal před zraky své lásky jejího manžela

Za vraždu hrozí muži dvacetiletý kriminál
 Z domova 
05. července 2018 04:35 / Policejnidenik
V krvavá jatka se proměnil milenecký trojúhelník z Brna. Žena (32) se rozhodla ukončit poměr s milencem (37) a vrátit se k manželovi (38). Jenže milenec se s tím odmítl smířit. Vtrhl k dvojici do pokoje a před zraky ženy jejího manžela brutálně ubodal.

Vražda se stala na ubytovně v brněnských Židenicích, kde manželský pár žil. Zhrzený milenec neunesl rozchod a v odpoledních hodinách se dostal do jejich pokoje a začal řádit jako zběsilý.

"Přinesl si nůž s patnácticentimetrovou čepelí a začal muže ležícího na posteli před zraky jeho manželky bodat do zad a do břicha," popsal útok policejní mluvčí Bohumil Malášek. Křik vyburcoval souseda, který přiběhl na pomoc a agresorovi vyrazil nůž z ruky. Na záchranu muže už ale bylo pozdě.

Běsnící milenec zasadil svému sokovi celou řadu bodných a bodnořezných ran, kterým muž později v nemocnici podlehl. Pachatel po útoku vyskočil z okna a utekl," konstatoval Malášek. Následujícího dne ho ale kriminalisté vypátrali. Schovával se v bytě u svých příbuzných.

Hned při prvním výslechu přiznal, že neunesl rozchod s manželkou pobodaného. Jeho milenka, která děsivé vraždě svého muže zoufale přihlížela, čeká navíc se svým exmilencem dítě. Za vraždu hrozí nyní násilníkovi až dvacetiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto