Obrovské neštěstí: Vlak srazil a usmrtil ani ne dvouletého chlapečka

Chlapečkovi už nebylo pomoci
 Děti v nesnázích 
04. července 2018 04:25 / Policejnidenik
Neuvěřitelná tragédie se stala na železniční trati z Plzně do Českých Budějovic. U Ždírce na Plzeňsku srazil vlak ani ne dvouletého chlapečka. Na místě zemřel.

Neštěstí se stalo krátce po půl osmé večer. Policie ani záchranáři se s ohledem na věk hocha nechtějí k události blíže vyjadřovat. Nehoda na několik hodin omezila železniční dopravu na trati z Plzně do Českých Budějovic. Rychlíky nabraly velká zpoždění.

Co přesně tragédii předcházelo, nyní zjišťuje policie. Informovala o tom policejní mluvčí Dana Ladmanová. Podle dostupných informací měl malý chlapec nepozorovaně utéct ze zahrady, která se nachází poblíž železnice. Matka dítěte se z události zhroutila a skončila v péči lékařů.

Na místě neštěstí zasahovali i záchranáři. Život chlapečkovi už ale vrátit nedokázali. "Dítě na místě utrpělo zranění neslučitelná se životem," potvrdil mluvčí záchranářů Martin Brejcha s tím, že na místo byl povolán koroner.

Dítě srazil vlak R 662. Cestující z tohoto rychlíku byli za asistence hasičů evakuováni do stanice Ždírec u Plzně a byla pro ně vypravena náhradní autobusová doprava. I cestující byli z tragédie silně otřeseni.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto