Obrovské neštěstí: Vlak srazil a usmrtil ani ne dvouletého chlapečka

Chlapečkovi už nebylo pomoci
 Děti v nesnázích 
04. července 2018 04:25 / Policejnidenik
Neuvěřitelná tragédie se stala na železniční trati z Plzně do Českých Budějovic. U Ždírce na Plzeňsku srazil vlak ani ne dvouletého chlapečka. Na místě zemřel.

Neštěstí se stalo krátce po půl osmé večer. Policie ani záchranáři se s ohledem na věk hocha nechtějí k události blíže vyjadřovat. Nehoda na několik hodin omezila železniční dopravu na trati z Plzně do Českých Budějovic. Rychlíky nabraly velká zpoždění.

Co přesně tragédii předcházelo, nyní zjišťuje policie. Informovala o tom policejní mluvčí Dana Ladmanová. Podle dostupných informací měl malý chlapec nepozorovaně utéct ze zahrady, která se nachází poblíž železnice. Matka dítěte se z události zhroutila a skončila v péči lékařů.

Na místě neštěstí zasahovali i záchranáři. Život chlapečkovi už ale vrátit nedokázali. "Dítě na místě utrpělo zranění neslučitelná se životem," potvrdil mluvčí záchranářů Martin Brejcha s tím, že na místo byl povolán koroner.

Dítě srazil vlak R 662. Cestující z tohoto rychlíku byli za asistence hasičů evakuováni do stanice Ždírec u Plzně a byla pro ně vypravena náhradní autobusová doprava. I cestující byli z tragédie silně otřeseni.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě