Šokující tragédie: Bratr vyhodil sestru z okna a pak skočil za ní

Co muže k děsivému činu vedlo, se zatím neví
 Z domova 
01. července 2018 04:46 / Ilustrační foto
Naprosto nepochopitelná tragédie se stala na jednom ostravském sídlišti. Osmadvacetiletý muž tu měl z okna v 10. patře vyhodit ven svou devítiletou sestru a pak skočil za ní. Oba zemřeli. Co ho k tak šílenému jednání přimělo, je zatím záhadou.

Podle sousedů, kterými událost silně otřásla, byla dvojice v domě na návštěvě u své sestry. Co ale děsivému činu předcházelo, policie teprve zjišťuje. Případ vyšetřuje jako vraždu a sebevraždu.

 „Z dosud zjištěných informací vyplývá, že příbuzný měl i s dítětem vyskočit z okna domu. V důsledku pádu z výše větší než 20 metrů utrpěli oba smrtelná poranění,“ sdělila policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Děvčátko dopadlo na schodiště, její o několik metrů dál. Podle některých svědeckých výpovědí měla holčička po pádu ještě chvilku žít. Oba ale utrpěli natolik závažná zranění, že jim na místě podlehli.

Podobné tragédie nejsou bohužel výjimkou. Obvykle takto jednají matky, které k činu doženou nejčastěji partnerské nebo zdravotní problémy. Před dvěma lety například skočila z okna šestého patra panelového bytu v Říčanech čtyřiatřicetiletá matka se čtyřměsíčním miminkem v náručí. Žena na místě zemřela, kojenec utrpěl vážná zranění. Tragédii přihlížel ženin starší čtyřletý syn.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě