Cestou z práce si dopřál sex. Dvojici ale načapal podvedený manžel a strhla se mela

Náhodný sex venku ho přišel pěkně draho
 Z domova 
27. června 2018 04:46 / Shutterstock
Chvilka rozkoše přišla pětadvacetiletého muže z Brna pěkně draho. Když se vracel z práce, potkal povolnou známou, která mu za peníze nabídla orální sex. Jenže dvojici načapal její manžel. A sexuchtivý muž na své choutky tvrdě doplatil.

Celá událost se stala na konci letošního dubna. Pětadvacetiletý muž se v odpoledních hodinách vracel domů ze zaměstnání kolem řeky Svitavy. Potkal sedmadvacetiletou ženu, která mu nabídla sexuální služby. Mladý muž ji znal již z minulosti a souhlasil. To ještě netušil, jak vysokou cenu za sexuální potěšení zaplatí.

Společně se vydali na nějaké klidnější místo a domluvili se na provedení vzájemného orálního sexu za částku tisíc korun. Poté, co se dvojice uspokojila a oblékla, zjevil se na místě nějaký mladík. Začal vykřikovat, že se jedná o jeho manželku a že pokud proběhl nějaký styk,  chce po muži peníze.

"Nejprve požadoval čtyři stovky, následně částku zvýšil na patnáct set korun s výhružkami, že jinak ho zmlátí, že stačí mávnout a je na místě banda jeho kamarádů. Muž u sebe další hotovost neměl a tak se s mladíkem vydal k nejbližšímu bankomatu, kde mu pak předal celkem dva tisíce korun," podotkla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Muž si ale událost nenechal pro sebe a vše nahlásil na policii. Ta začala po neznámém muži, který chlípníka obral o peníze, intenzivně pátrat. "Kriminalistům se nakonec podařilo zjistit totožnost podezřelého. V těchto dnech ho policejní komisař obvinil ze spáchání provinění loupeže a může mu hrozit až pětileté vězení," dodala policejní mluvčí. Zda šlo o předem sehrané divadlo, ve kterém měla hlavní roli i náruživá žena, se prokázat nepodařilo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto