Cestou z práce si dopřál sex. Dvojici ale načapal podvedený manžel a strhla se mela

Náhodný sex venku ho přišel pěkně draho
 Z domova 
27. června 2018 04:46 / Shutterstock
Chvilka rozkoše přišla pětadvacetiletého muže z Brna pěkně draho. Když se vracel z práce, potkal povolnou známou, která mu za peníze nabídla orální sex. Jenže dvojici načapal její manžel. A sexuchtivý muž na své choutky tvrdě doplatil.

Celá událost se stala na konci letošního dubna. Pětadvacetiletý muž se v odpoledních hodinách vracel domů ze zaměstnání kolem řeky Svitavy. Potkal sedmadvacetiletou ženu, která mu nabídla sexuální služby. Mladý muž ji znal již z minulosti a souhlasil. To ještě netušil, jak vysokou cenu za sexuální potěšení zaplatí.

Společně se vydali na nějaké klidnější místo a domluvili se na provedení vzájemného orálního sexu za částku tisíc korun. Poté, co se dvojice uspokojila a oblékla, zjevil se na místě nějaký mladík. Začal vykřikovat, že se jedná o jeho manželku a že pokud proběhl nějaký styk,  chce po muži peníze.

"Nejprve požadoval čtyři stovky, následně částku zvýšil na patnáct set korun s výhružkami, že jinak ho zmlátí, že stačí mávnout a je na místě banda jeho kamarádů. Muž u sebe další hotovost neměl a tak se s mladíkem vydal k nejbližšímu bankomatu, kde mu pak předal celkem dva tisíce korun," podotkla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Muž si ale událost nenechal pro sebe a vše nahlásil na policii. Ta začala po neznámém muži, který chlípníka obral o peníze, intenzivně pátrat. "Kriminalistům se nakonec podařilo zjistit totožnost podezřelého. V těchto dnech ho policejní komisař obvinil ze spáchání provinění loupeže a může mu hrozit až pětileté vězení," dodala policejní mluvčí. Zda šlo o předem sehrané divadlo, ve kterém měla hlavní roli i náruživá žena, se prokázat nepodařilo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě