Psychicky nemocný muž si hrál na indiána. Vyzbrojen lukem a šípy usnul v kukuřici

Nemocný muž se vyzbrojil jako indián a zmizel
 Z domova 
26. června 2018 04:05 / Policie ČR
Pořádný poprask způsobil psychicky nemocný muž z obce u Otrokovic. V domnění, že je indián, se svlékl do půli těla, vyzbrojil se lukem, šípy, sekerou a kopím a zmizel neznámo kam. Jeho manželka o něj měla velký strach a policisté po nemocném muži vyhlásili pátrání.

Psychicky nemocný muž (46) odešel z domova kolem sedmé hodiny večer. Nebylo to poprvé, co takhle zmizel a rodina ho hledala už několikrát. Naposledy ho objevila až po dvou dnech ve velmi špatném stavu. Tentokrát manželka neponechala nic náhodě a o zmizení manžela informovala policii.

Policisty čekala perná noc. Měli informace o tom, že šestačtyřicetiletý muž vyhledává samotu. Velitel pátrací akce zavolal na místo i policejní vrtulník s termovizí, ten však kvůli špatným povětrnostním podmínkám nemohl vzlétnout.

"Oblast, kterou bylo nutné prohledat, byla velmi rozsáhlá. Navíc situaci komplikovala tma. Velitel proto rozhodl o vytvoření rojnic a stanovil dvě oblasti, které desítky policistů a hasičů začaly propátrávat," poznamenala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O půl jedné ráno se všem zúčastněným ulevilo. Muže našli spícího v kukuřičném poli. Kvůli jeho zdravotnímu stavu přivolali policisté lékařku, která rozhodla o jeho převozu do Psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě