Psychicky nemocný muž si hrál na indiána. Vyzbrojen lukem a šípy usnul v kukuřici

Nemocný muž se vyzbrojil jako indián a zmizel
 Z domova 
26. června 2018 04:05 / Policie ČR
Pořádný poprask způsobil psychicky nemocný muž z obce u Otrokovic. V domnění, že je indián, se svlékl do půli těla, vyzbrojil se lukem, šípy, sekerou a kopím a zmizel neznámo kam. Jeho manželka o něj měla velký strach a policisté po nemocném muži vyhlásili pátrání.

Psychicky nemocný muž (46) odešel z domova kolem sedmé hodiny večer. Nebylo to poprvé, co takhle zmizel a rodina ho hledala už několikrát. Naposledy ho objevila až po dvou dnech ve velmi špatném stavu. Tentokrát manželka neponechala nic náhodě a o zmizení manžela informovala policii.

Policisty čekala perná noc. Měli informace o tom, že šestačtyřicetiletý muž vyhledává samotu. Velitel pátrací akce zavolal na místo i policejní vrtulník s termovizí, ten však kvůli špatným povětrnostním podmínkám nemohl vzlétnout.

"Oblast, kterou bylo nutné prohledat, byla velmi rozsáhlá. Navíc situaci komplikovala tma. Velitel proto rozhodl o vytvoření rojnic a stanovil dvě oblasti, které desítky policistů a hasičů začaly propátrávat," poznamenala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

O půl jedné ráno se všem zúčastněným ulevilo. Muže našli spícího v kukuřičném poli. Kvůli jeho zdravotnímu stavu přivolali policisté lékařku, která rozhodla o jeho převozu do Psychiatrické nemocnice v Kroměříži.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto