Záhada muže s uřízlou rukou je vyřešena. Mafiáni mu to neudělali

Pro Vietnamce s uřízlou rukou musel letět vrtulník
 Z domova 
23. června 2018 04:27 / Policejnidenik
Doslova rychlostí blesku se Českem rozšířila zpráva o Vietnamci (50), který se pohyboval po Plzni s uřízlou rukou, kterou si s sebou nesl v igelitce. Mezi lidmi začaly kolovat zvěsti, že muže o ruku připravila mafie během nějakého vyřizování účtů. Jenže podle policie je všechno trochu jinak.

Pro muže s amputovanou rukou v zápěstí přijela na Klatovskou třídu v Plzni záchranka a okamžitě zajistila převoz pacienta na urgentní příjem do fakultní nemocnice v Plzni, odkud byl vrtulníkem transportován na specializované zdravotnické pracoviště do pražských Vinohrad. Ještě před příjezdem zdravotníků pomohli těžce zraněnému policisté, kteří škrtidlem zastavili krvácení a muži poskytli předlékařskou pomoc.

Jak se ukázalo, za devastujícím zraněním nestály žádné pletichy s mafií. Padesátiletý Vietnamec si podle policie způsobil zranění při opravě balicího stroje. "K nešťastné události mělo dojít v provozovně v obci Blovice na jižním Plzeňsku," upřesnila policejní mluvčí Markéta Fialová.

Původně byli záchranáři povoláni do Blovic, ale v té době už zraněného převážela žena v BMW do Plzně. Tam ho pak na jedné křižovatce objevil svědek, který záchranáře na místo nasměroval.

Případem se momentálně zabývají kriminalisté, kteří prověřují všechny jeho okolnosti. V objektu v Blovicích už provedli ohledání místa činu, policisté také vyslechli všechny zúčastněné osoby. Prozatím vše nasvědčuje tomu, že cizinec odstraňoval závadu na balicím stroji, kdy došlo k úrazu jeho ruky. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a dále budou prověřovat všechny okolnosti události.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě