خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Brutální tyran mučil svou manželku. Neušetřil ji ani v době, kdy byla těhotná

Týraná žena našla odvahu se násilníkovi postavit
 Z domova 
20. června 2018 04:22 / ThinkStock
Hotové peklo prožívala řadu měsíců šestatřicetiletá žena ze Zlína. Surovým způsobem ji týral vlastní manžel (41). Nad tím, co jí prováděl, zůstává rozum stát. Mučil ji dokonce i v době, kdy byla těhotná.

Žena snášela otřesné chování svého muže minimálně pět měsíců. Pak sebrala odvahu a od tyrana se odstěhovala. Pár týdnů poté na manžela podala trestní oznámení. Ten se tak bude nyní ze svého chování zpovídat před soudem. Dosud netrestanému muži hrozí až čtyřletý kriminál.

Případ začali rozplétat policisté ze Zlína po trestním oznámení napadené ženy v červenci roku 2017. Původně zahájili úkony trestního řízení pro podezření z ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Po zjištění bližších okolností případ předali kriminalistům, kteří po prověření změnili právní kvalifikaci na týrání osoby žijící ve společném obydlí. Jak se ukázalo, žena po boku svého chotě prožívala hotová muka.

"Útoky muže na manželku nebyly ojedinělé a začaly se stupňovat v únoru roku 2017. Vadilo mu nedochucené jídlo, údajný nepořádek, bil ženu pěstmi, tahal ji za vlasy, škrtil, nutil ji k pohlavnímu styku, napadl ji dokonce i v těhotenství," popsala případ policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Vyšetřovatelka kriminální policie nyní ukončila vyšetřování trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, a to návrhem na podání obžaloby proti obviněnému muži. Násilník může ve vězení strávit až čtyři roky. O výši trestu teď rozhodne soud.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života