Brutální tyran mučil svou manželku. Neušetřil ji ani v době, kdy byla těhotná

Týraná žena našla odvahu se násilníkovi postavit
 Z domova 
20. června 2018 04:22 / ThinkStock
Hotové peklo prožívala řadu měsíců šestatřicetiletá žena ze Zlína. Surovým způsobem ji týral vlastní manžel (41). Nad tím, co jí prováděl, zůstává rozum stát. Mučil ji dokonce i v době, kdy byla těhotná.

Žena snášela otřesné chování svého muže minimálně pět měsíců. Pak sebrala odvahu a od tyrana se odstěhovala. Pár týdnů poté na manžela podala trestní oznámení. Ten se tak bude nyní ze svého chování zpovídat před soudem. Dosud netrestanému muži hrozí až čtyřletý kriminál.

Případ začali rozplétat policisté ze Zlína po trestním oznámení napadené ženy v červenci roku 2017. Původně zahájili úkony trestního řízení pro podezření z ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Po zjištění bližších okolností případ předali kriminalistům, kteří po prověření změnili právní kvalifikaci na týrání osoby žijící ve společném obydlí. Jak se ukázalo, žena po boku svého chotě prožívala hotová muka.

"Útoky muže na manželku nebyly ojedinělé a začaly se stupňovat v únoru roku 2017. Vadilo mu nedochucené jídlo, údajný nepořádek, bil ženu pěstmi, tahal ji za vlasy, škrtil, nutil ji k pohlavnímu styku, napadl ji dokonce i v těhotenství," popsala případ policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Vyšetřovatelka kriminální policie nyní ukončila vyšetřování trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, a to návrhem na podání obžaloby proti obviněnému muži. Násilník může ve vězení strávit až čtyři roky. O výši trestu teď rozhodne soud.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto