Nechutný hyenismus: Opilý šofér zabil motorkáře a pak ujel

Motorkář neměl šanci přežít
 Z domova 
19. června 2018 04:01 / Ilustrační foto
Bezohledný řidič sedl za volant pod vlivem alkoholu a během své jízdy narazil do motorkáře, kterého připravil o život. Aniž by se mu alespoň snažil pomoci, rychle z místa činu ujel. Policie ho naštěstí dopadla, takže spravedlnosti neunikne.

Tragédie se stala na silnici u Bítouchova na Mladoboleslavsku. Motorkář (49) jel po okresní silnici podél řeky Jizery v místní části Dalešice, bohužel tudy v osudnou chvíli projížděl i na mol opilý třicetiletý šofér. A to se motorkáři stalo osudným.

"Řidič osobního auta srazil motorkáře a pak z místa činu ujel. Motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel," poznamenala policejní mluvčí Jana Dětská. Jenže šofér měl smůlu. Policie po něm okamžitě začala pátrat a byla úspěšná.

Šoféra se nakonec strážcům zákona podařilo najít v Bakově nad Jizerou. "Provedená zkouška na alkohol prokázala, že muž řídil pod vlivem alkoholu. Bylo zcela zjevné, že ho vypil větší množství," doplnila Dětská.

Kolik přesně nadýchal, ale policie nesdělila. Každopádně trestu teď bezohledný řidič neujde. Kromě toho, že má na svědomí lidský život, se bude zpovídat i z jízdy pod vlivem alkoholu a neposkytnutí první pomoci.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Hypotéky jdou na dračku. Důvodů je hned několik

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

2. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

3. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

4. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu

5. Brooklyn Beckham je mamánek. Seknul se školou, protože se mu stýská po mámě