Nechutný hyenismus: Opilý šofér zabil motorkáře a pak ujel

Motorkář neměl šanci přežít
 Z domova 
19. června 2018 04:01 / Ilustrační foto
Bezohledný řidič sedl za volant pod vlivem alkoholu a během své jízdy narazil do motorkáře, kterého připravil o život. Aniž by se mu alespoň snažil pomoci, rychle z místa činu ujel. Policie ho naštěstí dopadla, takže spravedlnosti neunikne.

Tragédie se stala na silnici u Bítouchova na Mladoboleslavsku. Motorkář (49) jel po okresní silnici podél řeky Jizery v místní části Dalešice, bohužel tudy v osudnou chvíli projížděl i na mol opilý třicetiletý šofér. A to se motorkáři stalo osudným.

"Řidič osobního auta srazil motorkáře a pak z místa činu ujel. Motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel," poznamenala policejní mluvčí Jana Dětská. Jenže šofér měl smůlu. Policie po něm okamžitě začala pátrat a byla úspěšná.

Šoféra se nakonec strážcům zákona podařilo najít v Bakově nad Jizerou. "Provedená zkouška na alkohol prokázala, že muž řídil pod vlivem alkoholu. Bylo zcela zjevné, že ho vypil větší množství," doplnila Dětská.

Kolik přesně nadýchal, ale policie nesdělila. Každopádně trestu teď bezohledný řidič neujde. Kromě toho, že má na svědomí lidský život, se bude zpovídat i z jízdy pod vlivem alkoholu a neposkytnutí první pomoci.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto