خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Záchranáři zažili šokující pohled. Ženu zaživa požírali červi!

Žena prolezlá červy skončila v rukou lékařů
 Z domova 
17. června 2018 04:49 / Policejnidenik
Hodně krušné chvíle zažili pardubičtí strážníci a záchranáři, kteří vyjeli zpacifikovat ženu (70), která obtěžovala hosty v jedné herně. Silně zapáchala po hnijícím mase a nejčernější obavy zdravotníků se posléze i potvrdily - ženu doslova zaživa požírali červi!

Původně byli pardubičtí strážníci povoláni do herny s tím, že se tam nachází žena, která obtěžuje okolí. Hned na první pohled bylo hlídce jasné, že sedmdesátiletá Slovenka není zdravotně v pořádku. „Žena velmi výrazně zapáchala po hnijícím mase, nebyla schopná z místa odejít a stěžovala si na bolest pod prsy,“ řekla mluvčí strážníků Lenka Uskobová.

Městští policisté proto na místo povolali záchranáře. Ti velmi brzy odhalili příčinu ženina stavu. Když si totiž žena nadzvedla tričko, naskytl se přítomným naprosto děsivý pohled. Po těle měla mnoho hnisajících ran a nekrotickou tkáň, ve které se pohybovaly desítky červů.

Strážníci ženu naložili do sanitky městské policie - ta je připravena vždy, když je třeba zajistit přepravu silně znečistěných osob do rozličných zdravotnických zařízení - a převezli ji do nemocnice k lékařskému ošetření.

„Všem zúčastněným složkám patří můj velký dík. Strážníci se setkávají s ledasčím, ale toto předčilo vše, s čím se dosud setkali,“ uvedl ředitel pardubických strážníků Rostislav Hübl. Jak dlouho žena takto trpěla, se zjistit nepodařilo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Natačení historického velkofilmu Jan Žižka odstartovalo. Objeví se v něm nečekaní herci!

Zprávy

Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Pavel Bém

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana

2. Svět modelingu už dávno není pouze o krásné tvářičce. Zkus to i ty!

3. Přijďte si užít s Adelou: Věnovat se bude všem ženám!

4. Barbie Myslivcová zazářila na červeném koberci a pak se vrhla na šunku

5. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží