Záchranáři zažili šokující pohled. Ženu zaživa požírali červi!

Žena prolezlá červy skončila v rukou lékařů
 Z domova 
17. června 2018 04:49 / Policejnidenik
Hodně krušné chvíle zažili pardubičtí strážníci a záchranáři, kteří vyjeli zpacifikovat ženu (70), která obtěžovala hosty v jedné herně. Silně zapáchala po hnijícím mase a nejčernější obavy zdravotníků se posléze i potvrdily - ženu doslova zaživa požírali červi!

Původně byli pardubičtí strážníci povoláni do herny s tím, že se tam nachází žena, která obtěžuje okolí. Hned na první pohled bylo hlídce jasné, že sedmdesátiletá Slovenka není zdravotně v pořádku. „Žena velmi výrazně zapáchala po hnijícím mase, nebyla schopná z místa odejít a stěžovala si na bolest pod prsy,“ řekla mluvčí strážníků Lenka Uskobová.

Městští policisté proto na místo povolali záchranáře. Ti velmi brzy odhalili příčinu ženina stavu. Když si totiž žena nadzvedla tričko, naskytl se přítomným naprosto děsivý pohled. Po těle měla mnoho hnisajících ran a nekrotickou tkáň, ve které se pohybovaly desítky červů.

Strážníci ženu naložili do sanitky městské policie - ta je připravena vždy, když je třeba zajistit přepravu silně znečistěných osob do rozličných zdravotnických zařízení - a převezli ji do nemocnice k lékařskému ošetření.

„Všem zúčastněným složkám patří můj velký dík. Strážníci se setkávají s ledasčím, ale toto předčilo vše, s čím se dosud setkali,“ uvedl ředitel pardubických strážníků Rostislav Hübl. Jak dlouho žena takto trpěla, se zjistit nepodařilo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Z Brna se ozývají výzvy na přijetí migrantů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

2. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

3. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

4. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

5. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby