خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Policisté nevěřili vlastním očím. V pronásledovaném autě sedělo za volantem dítě

Klučina ujížděl policistům a pak havaroval
 Z domova 
12. června 2018 04:16 / Shutterstock
Velké překvapení čekalo na ostravské policisty, kteří pronásledovali podezřele jedoucí auto. Ujíždějící šofér daleko nedojel, brzy totiž havaroval. To by ostřílené strážce zákona nijak nevyvedlo z míry, kdyby nezjistili, že za volantem sedí teprve třináctiletý kluk!

Policisté si v nočních hodinách všimli osobního auta, které ulicemi města šněrovalo zvláštním způsobem. Rozhodli se proto řidiče zastavit, aby si ověřili, že je šofér v pořádku. Jenže řidič se s policisty zjevně bavit nechtěl. Šlápl na plyn a začal hlídce ujíždět.

Policisté se vydali šoféra pronásledovat. Honička moc dlouho netrvala. Po chvíli podezřelé auto vyjelo mimo silnici a havarovalo. Policisté pak s hrůzou zjistili, že za volantem sedí teprve třináctiletý klučina. O případu informovala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

"Snažíme se nyní zjistit, kde nezletilý hoch vozidlo vzal a komu patřilo," poznamenala Holčáková. Chlapec může mluvit o štěstí, že se mu při jeho zběsilé jízdě nic vážného nestalo.

Podle policie nejsou podobné případy ojedinělé. Například v polovině dubna usedl za volant rovněž třináctiletý chlapec, který navíc ve vozidle vezl další lidi. Jiný podobný případ řešili policisté také v březnu, kdy pro změnu přistihli za volantem sedmnáctiletého mladíka, ale i patnáctiletého chlapce, který vezl třináctiletého spolujezdce.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola