Nepozornost přišla muže pěkně draho. Z auta mu zmizely věci za půl milionu korun

Zloděj vzal z auta věci za více než půl milionu korun
 Z domova 
07. června 2018 04:42 / Policejnidenik
Muž nechal ve svém luxusním autě věci za statisíce korun a odešel. Zjevně mu nedošlo, že auto není trezor a své chyby teď hořce lituje. Věci za více než půl milionu korun mu totiž z auta ukradl neznámý zloděj. Pachatel zatím policii uniká.

Případ se stal už počátkem května v pražské ulici Slezská, až nyní ale o něm policie informovala. Muž v ulici zaparkoval své luxusní auto, cennosti nechal ležet viditelně na sedačkách a odešel. Když se vrátil, zůstaly mu jen oči pro pláč.

Drahé hodinky, počítač a další věci neunikly neznámému pachateli, který u auta rozbil skleněnou výplň okénka a vše, co na sedačkách leželo, ukradl. "Konkrétně si přisvojil dvoje hodinky, dva osobní počítače, business tašku a další věci, to vše v celkové hodnotě téměř 550 tisíc korun," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

I s rozbitým oknem se celková škoda vyšplhala na 563 tisíc korun. Vzhledem k výši škody si případ převzali kriminalisté. Ti teď pátrají jak po pachateli, tak po ukradených věcech. Zatím ale bezúspěšně. I proto se rozhodli do pátrání zapojit širokou veřejnost.

Zveřejnili proto fotografie, které uloupené cennosti zachycují. "Pokud by někdo pachatele vloupání znal nebo mu někdo kradené věci nabízel, měl by ihned kontaktovat policii prostřednictvím linky 158," dodal Hulan.

📷
4
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

2. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

3. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

4. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

5. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn