Cholerický řidič neudržel nervy na uzdě. Ženě zdemoloval auto

Za svou neurvalost se bude řidič zpovídat policii
 Z domova 
06. června 2018 04:14 / Policejnidenik
Sedmatřicetiletý řidič škodovky chytil u Velkého Boru na Klatovsku rapla a rozhodl se dát jiné šoférce (38) pořádně za vyučenou. Nelíbil se mu její styl jízdy, a tak ji vybrzdil a pak zdemoloval auto. Zřejmě aby si nemohla přivolat pomoc, rozflákal jí ještě mobil.

Nic netušící žena ze Strakonic předjížděla pomalu jedoucí auto s přívěsným vozíkem. Když byla na jeho úrovni, uslyšela za sebou brzdy a ve zpětném zrcátku spatřila řidiče v oktávce. Nic se naštěstí nestalo a žena tak chtěla normálně pokračovat v jízdě. Jenže šofér z oktávky se rozhodl ženu si pořádně podat.

Muže z Plzně prý naštvalo, že ho žena svou jízdou ohrozila. A rozhodl se to vyřešit po svém. "Řidičku v Peugeotu 307 přinutil zastavit. Pak jí nejprve vysklil boční okénko, poničil čelní sklo a ještě jí poškodil mobil," poznamenala policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Naprosto šokovaná žena si ale takové jednání nenechala líbit a vše oznámila policistům. Ti cholerického řidiče zastavili v Nepomuku a okamžitě ho převezli na služebnu. Ještě předtím musel muž absolvovat test na alkohol a drogy - v obou případech byl test negativní.

Co přesně se stalo, teď musejí policisté zjistit. Ve hře je několik variant, od příliš rychlé jízdy muže ve škodovce až po možnost, že se žena před předjížděcím manévrem zapomněla podívat do zpětného zrcátka a vjela mu před auto. Zuřivý řidič se bude každopádně zpovídat z přečinů poškození cizí věci a výtržnictví.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

2. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

3. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

4. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

5. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn