خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Cesta do nemocnice skončila smrtí. Pro ženu přijel opilý sanitář

Opilý sanitář nezvládl jízdu a pacientka zemřela
 Z domova 
30. května 2018 04:48 / Policejnidenik
Tak to je síla! Žena si přivolala sanitku, ale v té během jízdy zemřela. Jak se později ukázalo, přijel pro ni opilý sanitář. Měl prý kolizi na silnici a pacientka mu při ní zemřela. Obvinění sanitáře zatím nepadlo.

Osmašedesátiletá žena se potřebovala dopravit do plzeňské nemocnice na dialyzační jednotku. Zavolala si sanitku soukromého dopravce, jenže to se jí vymstilo tím nejhorším možným způsobem. Jízdu totiž ne svou vinou nepřežila.

Sanitář (44) do nemocnice vůbec nedojel, během jízdy zastavil na základně záchranné služby v Kralovicích s naléhavou žádostí o pomoc. Jeho pacientka byla v bezvědomí. Tvrdil, že během jízdy měl kolizi se srnou a střetu se zvířetem se snažil zabránit prudkým brzděním. Jenže tento manévr stál převáženou ženu život. Ta totiž v sanitce upadla a způsobila si smrtelné zranění.

Záchranáři už pacientce nedokázali pomoci. „Pacientka byla v bezvědomí a viditelně zraněná. I přes okamžitou resuscitaci ji lékaři již nedokázali oživit,“ řekl mluvčí krajské záchranky Martin Brejcha. Na místo se dostavili také policisté a ti odhalili, že sanitář byl notně opilý. Nadýchal jedno promile alkoholu.

Vše nasvědčuje tomu, že žena jela v sanitce nepřipoutaná a při prudkém brzdění vypadla ze sedadla a udeřila se nejspíš do hlavy. Okolnosti tragédie ale policie stále zjišťuje. „Nařídili jsme soudní pitvu, která by měla objasnit příčinu smrti,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Kořínková. Žádné obvinění zatím sděleno nebylo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola