Z nemocničního okna vypadl muž a zemřel

V rakovnické nemocnici vyskočil z okna muž a zemřel
 Z domova 
29. května 2018 04:29 / Internet
Z okna rakovnické nemocnice vypadl muž (65). Pád z výšky nepřežil. Nemocnice už podobnou situaci zažila loni. I tehdy muž po pádu z okna zemřel. Případem se zabývá policie.

Policie zjišťuje, co pádu muže z okna předcházelo. Zatím ale žádné podrobnější informace nesdělila. „Mohu potvrdit informaci, že v dopoledních hodinách došlo v rakovnické nemocnici k pádu z okna pětašedesátiletého muže. Ten po dopadu na parkoviště bohužel podlehl svým zraněním,“ řekla pouze policejní mluvčí Eva Hašlová.

Není tak jasné, zda šlo o nešťastnou událost nebo zda muž vyskočil z okna záměrně. „Žádné další informace nemohu poskytnout, protože případ je na počátku, mohu jen potvrdit, že k události došlo a všechny okolnosti se prošetřují,“ dodala Hašlová.

S podobnými událostmi se čas od času potýkají různé nemocnice po celé republice. Jen v té rakovnické se obdobná tragédie stala loni. Čtyřiačtyřicetiletý muž tam v červnu vyskočil ze čtvrtého patra a rovněž následkům zranění podlehl.

Hodně neobvyklý případ řešila v roce 2016 i ústecká nemocnice. Z okna ortopedie tam tehdy vypadl pacient. Utrpěl mnohačetné zlomeniny, ale přežil. Kuriozní ale bylo, že takto nejednal poprvé. Z okna vyskočil už předtím. Přežil tak i druhý sebevražedný pokus.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu