Z nemocničního okna vypadl muž a zemřel

V rakovnické nemocnici vyskočil z okna muž a zemřel
 Z domova 
29. května 2018 04:29 / Internet
Z okna rakovnické nemocnice vypadl muž (65). Pád z výšky nepřežil. Nemocnice už podobnou situaci zažila loni. I tehdy muž po pádu z okna zemřel. Případem se zabývá policie.

Policie zjišťuje, co pádu muže z okna předcházelo. Zatím ale žádné podrobnější informace nesdělila. „Mohu potvrdit informaci, že v dopoledních hodinách došlo v rakovnické nemocnici k pádu z okna pětašedesátiletého muže. Ten po dopadu na parkoviště bohužel podlehl svým zraněním,“ řekla pouze policejní mluvčí Eva Hašlová.

Není tak jasné, zda šlo o nešťastnou událost nebo zda muž vyskočil z okna záměrně. „Žádné další informace nemohu poskytnout, protože případ je na počátku, mohu jen potvrdit, že k události došlo a všechny okolnosti se prošetřují,“ dodala Hašlová.

S podobnými událostmi se čas od času potýkají různé nemocnice po celé republice. Jen v té rakovnické se obdobná tragédie stala loni. Čtyřiačtyřicetiletý muž tam v červnu vyskočil ze čtvrtého patra a rovněž následkům zranění podlehl.

Hodně neobvyklý případ řešila v roce 2016 i ústecká nemocnice. Z okna ortopedie tam tehdy vypadl pacient. Utrpěl mnohačetné zlomeniny, ale přežil. Kuriozní ale bylo, že takto nejednal poprvé. Z okna vyskočil už předtím. Přežil tak i druhý sebevražedný pokus.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

Švýcarsko odmítlo občanství dvěma muslimům, nechtěli podat ruku

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Veronika Žilková doma maká jako Popelka

2. Brad Pitt je flákač a Angelina nemá peníze

3. Proč Lejla Abbasová téměř měsíc tajila narození dvojčat?

4. Lucie Vondráčková je po rozpadu manželství v jednom kole

5. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn