خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Z nemocničního okna vypadl muž a zemřel

V rakovnické nemocnici vyskočil z okna muž a zemřel
 Z domova 
29. května 2018 04:29 / Internet
Z okna rakovnické nemocnice vypadl muž (65). Pád z výšky nepřežil. Nemocnice už podobnou situaci zažila loni. I tehdy muž po pádu z okna zemřel. Případem se zabývá policie.

Policie zjišťuje, co pádu muže z okna předcházelo. Zatím ale žádné podrobnější informace nesdělila. „Mohu potvrdit informaci, že v dopoledních hodinách došlo v rakovnické nemocnici k pádu z okna pětašedesátiletého muže. Ten po dopadu na parkoviště bohužel podlehl svým zraněním,“ řekla pouze policejní mluvčí Eva Hašlová.

Není tak jasné, zda šlo o nešťastnou událost nebo zda muž vyskočil z okna záměrně. „Žádné další informace nemohu poskytnout, protože případ je na počátku, mohu jen potvrdit, že k události došlo a všechny okolnosti se prošetřují,“ dodala Hašlová.

S podobnými událostmi se čas od času potýkají různé nemocnice po celé republice. Jen v té rakovnické se obdobná tragédie stala loni. Čtyřiačtyřicetiletý muž tam v červnu vyskočil ze čtvrtého patra a rovněž následkům zranění podlehl.

Hodně neobvyklý případ řešila v roce 2016 i ústecká nemocnice. Z okna ortopedie tam tehdy vypadl pacient. Utrpěl mnohačetné zlomeniny, ale přežil. Kuriozní ale bylo, že takto nejednal poprvé. Z okna vyskočil už předtím. Přežil tak i druhý sebevražedný pokus.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina