خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Šokující nehoda: Náklaďák smetl cyklistu s dítětem, hoch viděl smrt svého táty

Cyklista zemřel na místě, jeho syn utrpěl zranění
 Z domova 
24. května 2018 04:35 / Policejnidenik
Velmi mrazivá nehoda se stala na silnici z Chropyně do Kojetína na hranici Olomouckého a Zlínského kraje. Náklaďák tu srazil cyklistu s dítětem. Muž na místě zemřel, jeho nezletilý synek náraz přežil, ale vrtulník ho transportoval do nemocnice.

Tragédie se stala krátce po 9. hodině dopolední. „Řidič s nákladním vozidlem značky Renault jel ve směru na Kojetín a z dosud nezjištěných příčin srazil pravým bokem auta cyklistu, který se pohyboval ve stejném směru,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Na místo vyjely dvě posádky záchranářů z Kroměříže, otci už ale nebylo pomoci. Utrpěl zranění neslučitelná se životem. Pro jeho zraněného nezletilého synka přiletěl vrtulník a transportoval ho do nemocnice v Brně.

„Na místě zasahovaly dvě posádky z Kroměříže. Dítě transportoval vrtulník záchranné služby Olomouckého kraje do nemocnice kvůli podezření na vážné zranění. Vzhledem k jeho věku ale nebudeme uvádět bližší informace,“ doplnil Petr Olšan, mluvčí krajské záchranky ve Zlíně.

Co přesně nehodě předcházelo, policie nyní zjišťuje. Vzhledem k citlivosti případu ale nechce sdělovat bližší informace. Spekuluje se o tom, že muž na kole v době střetu neseděl, ale pouze ho vedl. Na kole tak v osudnou chvíli měl sedět v cyklistické sedačce pouze chlapec. Policie ale tuto verzi nepotvrdila.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Cigarety opět zdražují. Kolik zaplatíte za krabičku?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

2. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

3. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola

4. Gábina Partyšová se učila vařit. Prý se to může hodit

5. David Gránský vyvedl snoubenku do kina