Šílená exstudentka napadla své bývalé spolužáky a profesora železnou tyčí a cihlou

Běsnící bývalá studentka skončila s pouty na rukou
 Z domova 
19. května 2018 04:18 / Městská policie Praha
Nečekaný záchvat zlosti popadl bývalou studentku (27), která se vyzbrojila železnou tyčí a cihlou a šla zmasakrovat své bývalé spolužáky a profesora na ČVUT v Praze. Zasahovat museli strážníci a běsnící žena skončila na psychiatrii.

Celý incident začal nenápadně. Bývalá studentka vešla do laboratoře v budově školy v Technické ulici a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů. Ten ale s mladou ženou mluvit nechtěl a ta na nezájem z jeho strany zareagovala opravdu drsně.

"Žena měla v ruce železnou tyč, kterou se po studentovi okamžitě ohnala. Muž naštěstí útok odvrátil a přivolal na pomoc další spolužáky a profesora. Společnými silami se jim podařilo zuřivou ženu vystrkat ven před budovu školy," řekla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Strkanice se ovšem neobešla bez zranění. Jeden ze studentů dostal od agresorky tzv. čelo a profesora udeřila žena pěstí do obličeje. Jejímu řádění ale ještě nebyl konec. Venku to sice vypadalo, že se uklidnila, ovšem za chvíli se do školy vrátila, tentokrát s cihlou v ruce, a pokusila se útok zopakovat.

Studenti mezi tím přivolali strážníky. Ti pak nakonec násilnici před budovou elektrotechnické fakulty ČVUT zpacifikovali. Ženě nasadili pouta. Na místo se dostavili také republikoví policisté a záchranáři, kteří nařídili převoz bývalé studentky na psychiatrii.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Eva Longoria se dočkala: Ve 43 letech se stala poprvé mámou!

Zprávy

Chtějí nás otrávit? Polská jablka v sobě měla dvacetkrát více pesticidů

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Martin Písařík jezdí na pořádném obrňáku

2. Manželka Willa Smithe si nechala omladit vagínu

3. Nadějná zpěvačka Karolína Gudasová má po kariéře. Už je zase těhotná

4. Moderátorka Czadernová ukázala roztomilou rodinku

5. Ornella Štiková, kterou její máma nazvala "hnusou holkou", si nervy uklidňuje ve fastfoodu