خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Žena šla vyvenčit pejska. Ten vyhrabal mrtvolu ve značném stupni rozkladu

Mrtvola ležela v mělkém hrobě a maskovaly ji větve
 Z domova 
09. května 2018 04:40 / Policejnidenik
Na ten okamžik žena ze Svitavska už nikdy nezapomene. Šla vyvenčit svého čtyřnohého miláčka a ten na louce vyhrabal mrtvolu ve značném stadiu rozkladu. Zda se stal nešťastník obětí vraždy, policie teprve zjišťuje.

Mrtvola ležela v mělkém hrobě na louce u Bystrého na Svitavsku, a to asi 100 metrů od nejbližšího domu. Hrob byl ještě zamaskován větvemi. Případ si ihned převzali kriminalisté, kteří nyní pracují s několika verzemi.

Zatím se podařilo zjistit, že mrtvola patří zřejmě muži. "Totožnost mrtvého zatím ale neznáme," podotkl policejní mluvčí Petr Voldán. Jak dotyčný zemřel, by měla odhalit nařízená soudní pitva. Je možné, že se muž stal obětí vraždy. Policie ale nevylučuje ani jiné okolnosti - například že muž zemřel přirozeně a jeho blízcí, kteří neměli peníze na obřad, ho zde tímto tajným způsobem pohřbili.

Mrtvola ležela na louce už nějakou dobu, tělo bylo ve značném stadiu rozkladu. Podle prvotního ohledání mohl mělký hrob ukrývat tělo už od loňského podzimu.

Kriminalisté na případu intenzivně pracují a snaží se zjistit nejen okolnosti smrti, ale i identitu nebožtíka. Pokud by se prokázalo, že zemřel přirozenou smrtí a jeho blízcí ho na louce zakopali, dopustili by se přečinu z oblasti pohřebnictví. Podobné případy se už v minulosti v Česku staly. Například na Chrudimsku zakopal muž svou příbuznou na zahradě. Celých deset dní ji měl nejprve v garáži a čekal, až rozmrzne půda.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřela láska Karla Gotta, slovenská zpěvačka podlehla rakovině

Zprávy

Důvěra v ekonomiku roste. Problém číhá někde jinde

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zpěvačka Dasha ukázala dcerku a prozradila, proč se zatím nebude vdávat

2. Lucie Křížková přiznala zdravotní potíže

3. Tomáš Hauptvogel uspořádal pro svoje holky zámecký piknik

4. Ed Sheeran se vrací do Prahy

5. Tereza Voříšková měla za dveřmi grizzlyho a shání klokana