Z podivného balíku na okraji Olomouce se vyklubala mrtvola

V trávě ležel mrtvý muž, na sobě měl toto tričko
 Z domova 
05. května 2018 04:52 / Policie ČR
Na kraji Olomouce objevili svědci podivný balík. Jak se ale ukázalo, šlo o zabalenou mrtvolu neznámého muže. Policie se nyní snaží zjistit, o koho jde a jak zemřel. Doufá, že by v případu mohla pomoci i široká veřejnost.

Tělo muže bylo nalezeno 1. května v Olomouci mezi Holicí a Novými Dvory, položené v trávě u cesty. Bylo přikryté modrou plátěnou textilií. „Vypadalo jako zabalený balík,“ poznamenal policejní mluvčí Libor Hejtman.

Zda neznámý muž zemřel násilnou smrtí nebo zda zemřel za jiných okolností, kriminalisté zatím nevědí. „Nařídili jsme soudní pitvu. Od jejího výsledku se bude vše odvíjet,“ dodal mluvčí.

Policie zveřejnila fotografii tváře mrtvého i toho, co měl na sobě. Doufá, že by ho mohl někdo poznat.

„Jednalo se o asi třicetiletého bělocha vysokého 197 cm. Muž měl atletickou postavu a krátké tmavé vlasy. Nevylučujeme, že by se mohlo jednat o cizince,“ poznamenal Hejtman.

Na sobě měl muž černé tričko s bílým nápisem MY ENGLISH IS NOT THE YELLOW FROM THE EGG!, černé sportovní šusťákové kalhoty s třemi světlými proužky (lampasy) po stranách obou nohavic a černé plátěné šněrovací tenisky velikosti 45.

„Žádáme občany, o poskytnutí jakýchkoliv poznatků, které by mohly vést ke ztotožnění mrtvoly muže. Dále žádáme veřejnost, která si všimla ,modrého balíku´, aby neprodleně kontaktovala nejbližší policejní služebnu nebo linku 158,“ dodal policejní mluvčí.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Problémy kolem novičoku zdaleka nekončí

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

2. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

3. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

4. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou

5. Simona Krainová musela zrušit dovolenou