Hrůza! U řeky ležela pobodaná žena, mladík nepřežil bitku a dalšímu podřízla hrdlo sestra

Jedna mrtvola ležela u řeky, další v herně a třetí v seníku
 Z domova 
03. května 2018 04:37 / Policejnidenik
Česká policie má za sebou poměrně náročné dny, museli totiž řešit hned tři případy mrtvol v rozmezí několika hodin. Jedna byla u řeky Radbuzy v Plzni, další případ se stal v pardubické herně a třetí u Kralup nad Vltavou. Poslední mord byl obzvláště brutální.

Krvavá jatka odstartoval poslední dubnový den nález těla mrtvé ženy u řeky Radbuzy v Plzni. Dvacetiletá žena ležela na cestě podél řeky v blízkosti bývalé papírenské lávky. Měla údajně v těle bodnou ránu. "Policie na místě našla i nůž a nyní vyslýchá svědky. Pomoci by měly výsledky nařízené soudní pitvy," podotkla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

U tohoto případu jako jediného ze tří zatím není jasné, zda šlo o násilný trestný čin nebo sebevraždu. Policie zatím pracuje s oběma verzemi. Jasno by mělo být v dohledné době. Policisté na případu intenzivně pracují.

Jen o pár hodin později, v noci na úterý, se stala tragédie v pardubické herně. Na jednadvacetiletého mladíka tu v jednom podniku zaútočil o šest let starší muž tak surově, že mu způsobil smrtelná zranění. "Zraněním podlehl na místě," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Podezřelého násilníka policisté zadrželi kolem páté hoodiny ranní. Obvinili ho z výtržnictví a ublížení na zdraví s následkem smrti. Hrozí mu za to až desetileté vězení.

První květnový den v dopoledních hodinách měli plné ruce práce také kriminalisté v Dolanech nad Vltavou nedaleko Kralup nad Vltavou. I tentokrát se stal obětí mladý člověk - devatenáctiletý muž. Podle všeho mu tu jeho vlastní sestra podřízla hrdlo. Jeho tělo leželo v seníku.

Policie k tomuto obzvláště brutálnímu případu zatím nechce sdělit podrobnosti s tím, že vyšetřování je teprve na začátku a probíhají výslechy svědků. Mezi místními se ale mluví o tom, že mladík se měl pokusit znásilnit svou sestru. Další sestra se ji snažila bránit a bratra pořezala tak surově, že mu prakticky oddělila hlavu od trupu. Policie dívku zadržela a odvezla k výslechu.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nikol Švantnerová se představila jako módní návrhářka

Zprávy

Milovníci zimy se mohou těšit. Česko zasype sníh

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Malá Maruška se od táty Rašilova nehne ani na krok

2. Mahulena Bočanová se přiznala, že přestala pít alkohol

3. Misska Švantnerová vstoupila do světa módních návrhářů

4. Simona Babčáková vedle svojí nové lásky doslova září štěstím

5. Česká Barbie daruje auto