خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Hrůza! U řeky ležela pobodaná žena, mladík nepřežil bitku a dalšímu podřízla hrdlo sestra

Jedna mrtvola ležela u řeky, další v herně a třetí v seníku
 Z domova 
03. května 2018 04:37 / Policejnidenik
Česká policie má za sebou poměrně náročné dny, museli totiž řešit hned tři případy mrtvol v rozmezí několika hodin. Jedna byla u řeky Radbuzy v Plzni, další případ se stal v pardubické herně a třetí u Kralup nad Vltavou. Poslední mord byl obzvláště brutální.

Krvavá jatka odstartoval poslední dubnový den nález těla mrtvé ženy u řeky Radbuzy v Plzni. Dvacetiletá žena ležela na cestě podél řeky v blízkosti bývalé papírenské lávky. Měla údajně v těle bodnou ránu. "Policie na místě našla i nůž a nyní vyslýchá svědky. Pomoci by měly výsledky nařízené soudní pitvy," podotkla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

U tohoto případu jako jediného ze tří zatím není jasné, zda šlo o násilný trestný čin nebo sebevraždu. Policie zatím pracuje s oběma verzemi. Jasno by mělo být v dohledné době. Policisté na případu intenzivně pracují.

Jen o pár hodin později, v noci na úterý, se stala tragédie v pardubické herně. Na jednadvacetiletého mladíka tu v jednom podniku zaútočil o šest let starší muž tak surově, že mu způsobil smrtelná zranění. "Zraněním podlehl na místě," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. Podezřelého násilníka policisté zadrželi kolem páté hoodiny ranní. Obvinili ho z výtržnictví a ublížení na zdraví s následkem smrti. Hrozí mu za to až desetileté vězení.

První květnový den v dopoledních hodinách měli plné ruce práce také kriminalisté v Dolanech nad Vltavou nedaleko Kralup nad Vltavou. I tentokrát se stal obětí mladý člověk - devatenáctiletý muž. Podle všeho mu tu jeho vlastní sestra podřízla hrdlo. Jeho tělo leželo v seníku.

Policie k tomuto obzvláště brutálnímu případu zatím nechce sdělit podrobnosti s tím, že vyšetřování je teprve na začátku a probíhají výslechy svědků. Mezi místními se ale mluví o tom, že mladík se měl pokusit znásilnit svou sestru. Další sestra se ji snažila bránit a bratra pořezala tak surově, že mu prakticky oddělila hlavu od trupu. Policie dívku zadržela a odvezla k výslechu.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

Kvůli ochraně osobních dat zavádí některé školy zbytečná opatření

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

2. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

3. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají

4. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

5. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života