خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Vražedkyni miminka prozradila obrovská náhoda - školní práce jejího syna

Dítě hodila do kontejneru, nedaleko byl přitom babybox
 Z domova 
28. dubna 2018 04:58 / Ilustrační foto
Je až neuvěřitelné, jak velká náhoda přivedla policisty na stopu ženy (29) z Teplic, která po porodu zabila své miminko a hodila ho do kontejneru na skleněný odpad. Kriminalistům se vražedkyni podařilo odhalit velmi rychle jen díky útržku ze školní práce jejího staršího dítěte.

Útržek z rotrhané školní práce ležel hned vedle tělíčka mrtvého novorozence. Bylo na něm jméno i třída žáka. Policie ale nevěděla jistě, zda útržek souvisel s případem nebo zda se do popelnice dostal náhodou. Vše ale brzy vyšlo najevo.

Za pomoci sociálních pracovnic bylo vytipováno několik matek, jejichž děti do uvedené třídy chodily. Byla mezi nimi i skutečná pachatelka. Ta sice původně tvrdila, že s vraždou miminka nemá nic společného, ale když jí chtěli policisté odebrat vzorek DNA, raději šla s pravdou ven.

Při výslechu údajně žena tvrdila, že vůbec netušila, že je těhotná. Neměla žádné nevolnosti a necítila ani pohyby dítěte. Porodila prý doma v koupelně do vany. Dítě zabalila do deky a zamířila s ním ke kontejneru. Tam našla modrý pytel na odpadky, do něho dítě vložila, zavázala ho a vyhodila do nádoby na sklo. Její přítel v tu dobu doma spal.

Proč nevážila o pár kroků více a nedala malé miminko do babyboxu, který je od popelnic asi 200 metrů daleko, vysvětlit nedokázala. Prý si to neuvědomila. Policie ji obvinila z vraždy, hrozí jí tak až dvacetileté vězení či výjimečný trest. Státní zástupce pro ni žádal vazbu, soudce ale návrh neakceptoval, takže policie ženu vyšetřuje na svobodě.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola