Zmlácený číšník: dva útočníci jdou do vazby, tři soud vyhostil!

V dobré náladě přijeli do Prahy, v horší ji (někteří) opustí
 Z domova 
27. dubna 2018 05:29 / Facebook
Soud potrestal první členy skupiny cizinců, kteří o víkendu napadli a vážně zranili číšníka v Praze. Tři Nizozemci dostali podmínku za výtržnictví a soud je na pět let vyhostil ze země. Dva hlavní aktéři pak putovali do vazby.

Sedm svalnatých Nizozemců bylo na rozlučce se svobodou v Praze a nezapomenou na ni jak oni, tak i číšník, kterého zmlátili do krve.

V sobotu večer přišli muži do restaurace v obchodním domě Quadrio, kde se usadili u rezervovaného stolu a začali popíjet vlastní alkohol.

Zdejší zaměstnanec je upozornil, že se to nesmí, a zároveň se začal zastávat jednoho z hostů. Reakce Nizozemců však byla naprosto nepředstavitelná.

Cizinci se na číšníka sesypali a zmlátili ho takovým způsobem, až napadený muž skončil v nemocnici, kde se musel podrobit operaci hlavy.

Kolemjdoucí je poznal

Policisté v neděli zveřejnili kamerové záběry z brutálního útoku a začali po skupině pátrat. Zadržet se je podařilo v pondělí na Letišti Václava Havla díky všímavému kolemjdoucímu, který je poznal, a kamerovému operátorovi.

Zadržení cizinci ve věku 24 až 32 let skončili na policejní služebně, u dvou z nich podali kriminalisté podnět na vzetí do vazby a obvinili je z těžkého ublížení na zdraví.

Jeden z nich je policista

Další tři cizinci byli obvinění z výtržnictví. Poslední dva muži celý konflikt uklidňovali, proto vyvázli bez trestu. Jeden z nich je amsterodamský policista.

Muž, jenž podle záběru útočil nejbrutálněji, je fitness trenér. Bodybuildingu a boxování se ale věnují i další ze skupiny, všichni mají velmi dobrou fyzičku.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Jak se bude dál vyvíjet kurz české koruny?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

2. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

3. Michaela Habáňová řádila na jachtě

4. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

5. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن