خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Zmlácený číšník: dva útočníci jdou do vazby, tři soud vyhostil!

V dobré náladě přijeli do Prahy, v horší ji (někteří) opustí
 Z domova 
27. dubna 2018 05:29 / Facebook
Soud potrestal první členy skupiny cizinců, kteří o víkendu napadli a vážně zranili číšníka v Praze. Tři Nizozemci dostali podmínku za výtržnictví a soud je na pět let vyhostil ze země. Dva hlavní aktéři pak putovali do vazby.

Sedm svalnatých Nizozemců bylo na rozlučce se svobodou v Praze a nezapomenou na ni jak oni, tak i číšník, kterého zmlátili do krve.

V sobotu večer přišli muži do restaurace v obchodním domě Quadrio, kde se usadili u rezervovaného stolu a začali popíjet vlastní alkohol.

Zdejší zaměstnanec je upozornil, že se to nesmí, a zároveň se začal zastávat jednoho z hostů. Reakce Nizozemců však byla naprosto nepředstavitelná.

Cizinci se na číšníka sesypali a zmlátili ho takovým způsobem, až napadený muž skončil v nemocnici, kde se musel podrobit operaci hlavy.

Kolemjdoucí je poznal

Policisté v neděli zveřejnili kamerové záběry z brutálního útoku a začali po skupině pátrat. Zadržet se je podařilo v pondělí na Letišti Václava Havla díky všímavému kolemjdoucímu, který je poznal, a kamerovému operátorovi.

Zadržení cizinci ve věku 24 až 32 let skončili na policejní služebně, u dvou z nich podali kriminalisté podnět na vzetí do vazby a obvinili je z těžkého ublížení na zdraví.

Jeden z nich je policista

Další tři cizinci byli obvinění z výtržnictví. Poslední dva muži celý konflikt uklidňovali, proto vyvázli bez trestu. Jeden z nich je amsterodamský policista.

Muž, jenž podle záběru útočil nejbrutálněji, je fitness trenér. Bodybuildingu a boxování se ale věnují i další ze skupiny, všichni mají velmi dobrou fyzičku.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola