Zvrhlík na cyklostezce znásilnil ženu. Pak jí vzal peníze

Neznámý muž znásilnil na cyklostezce ženu
 Z domova 
26. dubna 2018 04:45 / Shutterstock
Žena jela ve Vratimově na kole po cyklostezce, když ji přepadl neznámý chlap. Nejprve ji ohrožoval injekční stříkačkou, pak ji znásilnil a nakonec ji ještě okradl. Policie po násilníkovi pátrá a hledá dva klíčové svědky.

K otřesnému případu došlo v úterý 24. dubna kolem 7.30 hodin. Žena jela po cyklostezce, která vede podél železniční trati ve směru na Paskov. Netušila, jaké peklo si bude muset prožít.

Z ničeho nic ji na cyklostezce přepadl neznámý muž. Surově ji strhl ji z kola, ohrožoval injekční stříkačkou, násilím ji donutil k pohlavnímu styku a nakonec ji ještě okradl o peníze. Poté z místa činu utekl. „Silně rozrušené oběti poskytli pomoc záchranáři," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Policie okamžitě zahájila pátrání po pachateli a hledá i svědky události.

Policii se podařilo zjistit, že v době skutku se v místě pohybovali dva lidé - cyklista a běžec. "Oba svědci mohou k věci poskytnout klíčové informace. Žádáme je, aby nás kontaktovali na lince 158,“ doplnila Holčáková.

Muž byl podle napadené ženy štíhlé postavy, vysoký byl asi 170 cm a měl krátké hnědé vlasy. Odhadem mohl mít přibližně 30 let. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a nějakým nápisem a kárované modro-bílé kraťasy. Na nohách měl fialové nazouváky, takzvané crocsy. Původně měl jet muž rovněž na kole. Za znásilnění a loupež mu v případě prokázání viny hrozí až desetiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

2. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

3. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

4. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

5. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn