Zvrhlík na cyklostezce znásilnil ženu. Pak jí vzal peníze

Neznámý muž znásilnil na cyklostezce ženu
 Z domova 
26. dubna 2018 04:45 / Shutterstock
Žena jela ve Vratimově na kole po cyklostezce, když ji přepadl neznámý chlap. Nejprve ji ohrožoval injekční stříkačkou, pak ji znásilnil a nakonec ji ještě okradl. Policie po násilníkovi pátrá a hledá dva klíčové svědky.

K otřesnému případu došlo v úterý 24. dubna kolem 7.30 hodin. Žena jela po cyklostezce, která vede podél železniční trati ve směru na Paskov. Netušila, jaké peklo si bude muset prožít.

Z ničeho nic ji na cyklostezce přepadl neznámý muž. Surově ji strhl ji z kola, ohrožoval injekční stříkačkou, násilím ji donutil k pohlavnímu styku a nakonec ji ještě okradl o peníze. Poté z místa činu utekl. „Silně rozrušené oběti poskytli pomoc záchranáři," poznamenala policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Policie okamžitě zahájila pátrání po pachateli a hledá i svědky události.

Policii se podařilo zjistit, že v době skutku se v místě pohybovali dva lidé - cyklista a běžec. "Oba svědci mohou k věci poskytnout klíčové informace. Žádáme je, aby nás kontaktovali na lince 158,“ doplnila Holčáková.

Muž byl podle napadené ženy štíhlé postavy, vysoký byl asi 170 cm a měl krátké hnědé vlasy. Odhadem mohl mít přibližně 30 let. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a nějakým nápisem a kárované modro-bílé kraťasy. Na nohách měl fialové nazouváky, takzvané crocsy. Původně měl jet muž rovněž na kole. Za znásilnění a loupež mu v případě prokázání viny hrozí až desetiletý kriminál.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově