Opilí útočníci surově napadli ochranku obchodu. Jednoho z nich těžce zranili

Opilci ochranku napadli obzvláště brutálně
 Z domova 
25. dubna 2018 04:03 / Policie ČR
V krvavou bitku se zvrhla zábava opilé mládeže u dětského hřiště za nákupním střediskem v pražských Butovicích. Ochranka z obchodu přišla hlučící mládež umravnit a podnapilí mladíci ji vemi brutálně napadli. Jeden z pracovníků ochranky utrpěl těžké zranění.

Událost se stala 6. dubna v podvečer a přesto, že celý surový útok zachytily kamery, policistům se stále nedaří útočníky dopadnout. I proto se kriminalisté rozhodli obrátit se na širokou veřejnost s prosbou o pomoc.

Partička asi patnácti mladých lidí trávila svůj volný čas v odpočinkové zóně za obchodním centrem popíjením alkoholu. Chovali se čím dál hlučněji a prostranství znečišťovali odhhazováním prázdných lahví a dalšími odpadky.

"Na to reagovala ochranka tamního nákupního centra, do jejíž kompetence tato odpočinková zóna patří. Dva pracovníci ochranky přišli zjevně podnapilou omladinu umravnit, přičemž je zároveň vyzvali, aby způsobený nepořádek po sobě uklidili," podotkl policejní mluvčí Jan Daněk.

To některé z přítomných mladíků zjevně popudilo natolik, že pracovníky bezpečnostní agentury napadli tak brutálně, že nakonec skončili v péči přivolaných záchranářů. "Událost prošetřujeme pro trestné činy výtržnictví a těžké ublížení na zdraví, kdy pachatelům v případě jejich vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let," konstatoval Daněk.

Kriminalisté zároveň pátrají jak po dvojici pachatelů, kteří se nejaktivněji podíleli na napadení ochranky, tak také po dvojici svědků, kteří mohou velkou měrou přispět k objasnění všech okolností celé události.

"Proto se v tuto chvíli obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Prosíme každého, kdo byl svědkem této události, nebo kdo zná totožnost hledaných, aby tyto informace předal kriminalistům prostřednictvím linky tísňového volání 158," dodal Daněk.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Jak se bude dál vyvíjet kurz české koruny?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Angelina Jolie kvůli sporům s Pittem nemůže vycestovat s dětmi

2. Porotce Superstar Ben Cristovao si tuhle roli vyzkousel už ve filmu. Za dva týdny bude v kinech

3. Michaela Habáňová řádila na jachtě

4. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

5. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن