Auta ve Zlíně se dostala pod vaječnou palbu. Řidiči si to však líbit rozhodně nenechali

Dvojice mladíků metala po autech syrová vejce
 Z domova 
24. dubna 2018 04:22 / Městská policie Zlín
Hodně hloupou zábavu si zvolila dvojice mladíků ze Zlína. Z okna bytu začala házet po autech syrová vejce. Nebrali si žádné servítky - vejce házeli na zaparkované vozy i projíždějící řidiče.

Vaječná střelba se odehrála ve zlínské čtvrti Letná po půlnoci. Jedno syrové vejce se rozprsklo i na kapotě projíždějící řidičky. Ta neváhala a mladíků se zepala, proč to dělají. Místo omluvy ji ale dvojice chuligánů zahrnula sprostými nadávkami.

V okamžiku, kdy na místo dorazili strážníci, mladíci se schovali a tvářili se, že v bytě ani nejsou. Přitom hlídka jasně viděla, jak je někdo zpoza okna "nenápadně" sleduje. Strážníci se spojili s majitelem bytu, šlo o rodiče jednoho z mladíků. "Dozvěděli jsme se, že se momentálně nachází mimo domov, ale v bytě by měl být syn, který trpí určitými psychickými obtížemi," konstatoval zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Kolik aut dvojice syrovými vejci znečistila, se přesně neví. Strážníci ví o třech vozidlech, ve skutečnosti jich ale mohlo být i více - někteří řidiči mohli nad událostí mávnout rukou a odjet. Každopádně vaječná střelba mladým vandalům jen tak neprojde.

"Oba mladíci jsou nyní podezřelí z přestupků proti občanskému soužití a majetku. Nyní se budou ze svého jednání zpovídat před správním orgánem," dodal Janík. Navíc mohou být rádi, že házení vajec na projíždějící řidiče nedopadlo hůře. Některý z šoférů se mohl leknout a bourat. To se ale naštěstí nestalo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově