خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Auta ve Zlíně se dostala pod vaječnou palbu. Řidiči si to však líbit rozhodně nenechali

Dvojice mladíků metala po autech syrová vejce
 Z domova 
24. dubna 2018 04:22 / Městská policie Zlín
Hodně hloupou zábavu si zvolila dvojice mladíků ze Zlína. Z okna bytu začala házet po autech syrová vejce. Nebrali si žádné servítky - vejce házeli na zaparkované vozy i projíždějící řidiče.

Vaječná střelba se odehrála ve zlínské čtvrti Letná po půlnoci. Jedno syrové vejce se rozprsklo i na kapotě projíždějící řidičky. Ta neváhala a mladíků se zepala, proč to dělají. Místo omluvy ji ale dvojice chuligánů zahrnula sprostými nadávkami.

V okamžiku, kdy na místo dorazili strážníci, mladíci se schovali a tvářili se, že v bytě ani nejsou. Přitom hlídka jasně viděla, jak je někdo zpoza okna "nenápadně" sleduje. Strážníci se spojili s majitelem bytu, šlo o rodiče jednoho z mladíků. "Dozvěděli jsme se, že se momentálně nachází mimo domov, ale v bytě by měl být syn, který trpí určitými psychickými obtížemi," konstatoval zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Kolik aut dvojice syrovými vejci znečistila, se přesně neví. Strážníci ví o třech vozidlech, ve skutečnosti jich ale mohlo být i více - někteří řidiči mohli nad událostí mávnout rukou a odjet. Každopádně vaječná střelba mladým vandalům jen tak neprojde.

"Oba mladíci jsou nyní podezřelí z přestupků proti občanskému soužití a majetku. Nyní se budou ze svého jednání zpovídat před správním orgánem," dodal Janík. Navíc mohou být rádi, že házení vajec na projíždějící řidiče nedopadlo hůře. Některý z šoférů se mohl leknout a bourat. To se ale naštěstí nestalo.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Úroda bude letos horší, než se v létě čekalo. Co všechno zdraží?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola