Řidič autobusu zřejmě neunesl peskování dvou žen. Obě je zabil

Autobusák měl zavraždit manželku i její matku
 Z domova 
19. dubna 2018 04:36 / Policejnidenik
Dvojnásobnou vraždu vyšetřují moravskoslezští kriminalisté. Devětapadesátiletý Rostislav měl v Ostravě zabít svou nemohoucí manželku a její matku. Podle sousedů zřejmě neunesl ustavičné sekýrování, že se o ženu špatně stará. Muži zřejmě ruply nervy a skončilo to tragédií.

Neštěstí se stalo už v pondělí 16. dubna v rodinném domku v Ostravě-Svinově. Policie zatím mnoho informací neuvolnila. Jisté je, že kriminalisté podezírají Rostislava z dvojnásobné vraždy. Po hádce měl zaútočit na manželku (54) a její dvaaosmdesátiletou matku.

Muže, který se dosud živil jako řidič autobusu, poslal soudce do vazby. Za dvojnásobnou vraždu mu hrozí až výjimečný trest. Podle dostupných informací se nemělo jednat o žádný krvavý mord. Rostislav údajně obě ženy udusil.

Sousedé jsou z události otřeseni. Muž byl podle nich velmi hodný, veselý a pracovitý a o obě ženy se delší dobu staral. Manželka byla po mrtvici už čtyři roky upoutaná na invalidní vozík. Lidé z okolí tvrdí, že hlavně starší z žen muži soustavně vyčítala, že se o svou manželku špatně stará.

Státní zástupce David Bartoš uvedl, že muž se k činu přiznal a svého jednání velmi lituje. Po manželích zůstali dva dospělí synové - jeden bydlí nedaleko domu manželů, druhý pak žije v zahraničí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jak si žije nová Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá v luxusu za milióny!

Zprávy

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Paris Hilton chce na vlastní svatbě vydělat balík

2. Moderátorka Marta Ondráčková ukázala rostoucí bříško

3. Něžné loučení Daniely Písařovicové s jejím tanečníkem

4. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

5. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn