Řidič autobusu zřejmě neunesl peskování dvou žen. Obě je zabil

Autobusák měl zavraždit manželku i její matku
 Z domova 
19. dubna 2018 04:36 / Policejnidenik
Dvojnásobnou vraždu vyšetřují moravskoslezští kriminalisté. Devětapadesátiletý Rostislav měl v Ostravě zabít svou nemohoucí manželku a její matku. Podle sousedů zřejmě neunesl ustavičné sekýrování, že se o ženu špatně stará. Muži zřejmě ruply nervy a skončilo to tragédií.

Neštěstí se stalo už v pondělí 16. dubna v rodinném domku v Ostravě-Svinově. Policie zatím mnoho informací neuvolnila. Jisté je, že kriminalisté podezírají Rostislava z dvojnásobné vraždy. Po hádce měl zaútočit na manželku (54) a její dvaaosmdesátiletou matku.

Muže, který se dosud živil jako řidič autobusu, poslal soudce do vazby. Za dvojnásobnou vraždu mu hrozí až výjimečný trest. Podle dostupných informací se nemělo jednat o žádný krvavý mord. Rostislav údajně obě ženy udusil.

Sousedé jsou z události otřeseni. Muž byl podle nich velmi hodný, veselý a pracovitý a o obě ženy se delší dobu staral. Manželka byla po mrtvici už čtyři roky upoutaná na invalidní vozík. Lidé z okolí tvrdí, že hlavně starší z žen muži soustavně vyčítala, že se o svou manželku špatně stará.

Státní zástupce David Bartoš uvedl, že muž se k činu přiznal a svého jednání velmi lituje. Po manželích zůstali dva dospělí synové - jeden bydlí nedaleko domu manželů, druhý pak žije v zahraničí.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Moderátorka televize Prima už se sukním nevyhýbá. Konečně se zbavila dlouholetého trápení

Zprávy

Babiš o Benešových dekretech. Co si o tomto problému myslí?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Zorka Hejdová předvedla vášnivé chvíle se svým čtyřnohým miláčkem

2. Fergie si vyjela newyorským metrem a má z toho zážitek na celý život

3. Taťána Gregor Brzobohatá nechyběla na květinové přehlídce v Pardubicích

4. Taťána Makarenko představila korunku, která ozdobí příští Miss Czech Republic

5. Čechomor zahraje u Vágnera na Katlově