خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Muž se k ubodání prodavačky přiznal. Putoval do vazby

Takhle vraha zachytily kamery
 Z domova 
14. dubna 2018 04:09 / Policie ČR
Šestadvacetiletý muž se přiznal k vraždě prodavačky (42) v nákupním centru v pražských Letňanech. Momentálně je ve vězení, soud totiž akceptoval návrh kriminalistů na jeho vzetí do vazby.

Tragédie se stala v úterý večer, prodavačky v tu dobu už počítaly tržbu a pomalu se chystaly domů. Mladý muž vešel do obchodu s oblečením, tam se převlékl, ubodal prodavačku, vzal peníze z pokladny a odešel. Ženu v tratolišti krve objevil její syn, který za ní přišel do práce.

Podezřelého muže zachytily kamery a policie po něm pátrala celou noc. Jak se později ukázalo, v té době byl v bohnické psychiatrické léčebně. Strážníci totiž na něj narazili v Karlíně - byl dezorientovaný a nahý. Přivolali k němu záchranáře a nakonec skončil muž v léčebně. Když pak druhý den záchranáři viděli fotky hledaného, došlo jim, že je to ten samý muž, kterého o den dříve vezli do léčebny, a o všem policisty ihned informovali.

"Muže jsme zadrželi a on se k vraždě prodavačky přiznal. Nyní čekáme na výsledky znaleckých posudků. Ty mají určit, zda je muž za svůj čin trestně odpovědný," poznamenal policejní mluvčí Jan Daněk. Soudce poslal mladého a dosud netrestaného muže do vazební věznice.

Odpověď na otázku, zda byl muž v době hrůzného činu trestně odpovědný, získají policisté až za několik týdnů či měsíců. Tak dlouho totiž trvá vypracování znaleckých posudků. Pokud znalci muže uznají trestně odpovědným, hrozí mu trest v délce patnácti až dvaceti let nebo až výjimečný trest.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bučková a Vágner se po třech letech rozešli. Máme různé sny a touhy, říká modelka

Zprávy

U Středozemního moře se formuje obdoba hurikánu. Čekají se obrovské škody

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Eva Burešová z Tváře hubne před očima. Neuvěříte, kolik váží

2. Michal Kavalčík se pochlubil, jak zhubnul

3. Dominika Mesarošová má syna. Porodila předčasně

4. Marián Vojtko dal půl miliónu za vlasy a dopřál si i tohle luxusní auto

5. Michaela Dolinová se toho nebojí. Rekonstruuje chalupu a nákupy tahá tramvají