Muž se chtěl zdarma svézt MHD. Když ho vyhmátla revizorka, brutálně ji zmlátil

Revizorka se z napadení bude léčit nejméně týden
 Z domova 
11. dubna 2018 04:57 / Ilustrační foto
Minimálně týdenní pracovní neschopnost si vyžádají zranění, která zlínské revizorce (39) způsobil černý pasažér. Odmítl se smířit s pokutou, a tak to řešil po svém. Nebohou ženu surově zbil.

Drama se stalo v trolejbuse číslo 8 na zlínském sídlišti Jižní Svahy.  Revizorka společně se svým jednadvacetiletým kolegou kontrolovali cestující. Když žena před zastávkou Družstevní narazila na černého pasažéra, strhla se mela.

"Muž ženu napadl a pak se pokusil utéct. Revizorce přispěchal na pomoc mladší kolega a i on schytal několik ran. Společně s dalšími cestujícími se ale podařilo dvaačtyřicetiletého útočníka zadržet ve voze, kde si ho pak na konečné zastávce převzali policisté," konstatoval mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

Dvojice revizorů utrpěla mnoho pohmožděnin, se kterými se budou podle zdravotníků léčit asi týden. Žena z bitky vyvázla s pohmožděným kolenem a její kolega s pohmožděným loktem. Agresivní černý pasažér se nyní bude zpovídat v přestupkovém nebo trestním řízení.

Letos jde ve Zlíně o první útok na revizory. Loni se pracovníci přepravní kontroly DSZO nestali obětí žádného fyzického napadení, jehož důsledkem by bylo zranění s pracovní neschopností. Jeden případ napadení revizora skončil pouze rozbitím jeho mobilního telefonu, tedy hmotnou škodou. V předchozích letech však ojedinělé případy zranění revizorů agresivními černými pasažéry bývaly zaznamenány, dokonce i s důsledkem celoroční pracovní neschopnosti.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu