خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Muž se chtěl zdarma svézt MHD. Když ho vyhmátla revizorka, brutálně ji zmlátil

Revizorka se z napadení bude léčit nejméně týden
 Z domova 
11. dubna 2018 04:57 / Ilustrační foto
Minimálně týdenní pracovní neschopnost si vyžádají zranění, která zlínské revizorce (39) způsobil černý pasažér. Odmítl se smířit s pokutou, a tak to řešil po svém. Nebohou ženu surově zbil.

Drama se stalo v trolejbuse číslo 8 na zlínském sídlišti Jižní Svahy.  Revizorka společně se svým jednadvacetiletým kolegou kontrolovali cestující. Když žena před zastávkou Družstevní narazila na černého pasažéra, strhla se mela.

"Muž ženu napadl a pak se pokusil utéct. Revizorce přispěchal na pomoc mladší kolega a i on schytal několik ran. Společně s dalšími cestujícími se ale podařilo dvaačtyřicetiletého útočníka zadržet ve voze, kde si ho pak na konečné zastávce převzali policisté," konstatoval mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

Dvojice revizorů utrpěla mnoho pohmožděnin, se kterými se budou podle zdravotníků léčit asi týden. Žena z bitky vyvázla s pohmožděným kolenem a její kolega s pohmožděným loktem. Agresivní černý pasažér se nyní bude zpovídat v přestupkovém nebo trestním řízení.

Letos jde ve Zlíně o první útok na revizory. Loni se pracovníci přepravní kontroly DSZO nestali obětí žádného fyzického napadení, jehož důsledkem by bylo zranění s pracovní neschopností. Jeden případ napadení revizora skončil pouze rozbitím jeho mobilního telefonu, tedy hmotnou škodou. V předchozích letech však ojedinělé případy zranění revizorů agresivními černými pasažéry bývaly zaznamenány, dokonce i s důsledkem celoroční pracovní neschopnosti.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Hilšerovi se Senát vyplatí. Kolik dostane?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Jan Bendig ukázal bráchu. Je hvězdou televizního seriálu

2. Pavla Tomicová ve Stardance zbořila mýty

3. Adama Mišíka po neúspěchu ve Stardance utěšovala přítelkyně i Genzer

4. Trojanova manželka po delší době na veřejnosti. Snad vůbec nestárne

5. Tereza Kostková po tajné svatbě porazila Sokola