خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Mejdan za všechny prachy! Hosté napáchali škodu za půl mega!

Pod vlivem alkoholu a drog napáchala parta lidí v rodinném domě škodu za nejméně půl milionu korun.
 Z domova 
04. února 2015 17:01 / Wikimedia Commons
V kůlničku na dříví proměnila rodinný dům v Kunraticích partička lidí, které si přes sociální síť pozvala šestnáctiletá dcera majitelů domu. Típali cigarety do omítek, posprejovali fasádu domu i koupelnu. Škoda je nejméně půl milionu korun!

Nad nápadem šestnáctileté dívky zůstává rozum stát. Sotva rodiče odjeli na víkend pryč, rozhodla se uspořádat párty a hosty pozvala přes sociální síť. Dorazilo asi 60 lidí, znala z nich jen tři. V domě doslova nenechali kámen na kameni.

"Posprejovali vnější fasádu domu, poškodili vnitřní omítky v obývacím pokoji od míče, zničili omítky zdi na chodbě a na schodišti típáním nedopalků cigaret, poškodili omítky zdi na toaletě, popsali a postříkali barvou ve spreji koupelnu a barvou nastříkali i nábytek. Někdo poškodil i dřevěné dveře toalety, dveře od pokoje a dřevěnou podlahu v obývacím pokoji i na chodbách domu. Pak také někdo v domě vystříkal celý práškový hasicí přístroj a rovněž rozbil křišťálový servis. Ušetřena nebyla ani skleněná výplň krbu v obývacím pokoji," popsal řádění hostů policejní mluvčí Jan Daněk.

Hosté údajně byli pod vlivem alkoholu a nejspíše i drog. Škoda navíc může být ještě vyšší, rodina ji přesně vyčíslí až po úklidu a uvedení všeho do původního stavu.

Policie teď shání informace o účastnících párty. "Prosíme, aby se nám účastníci akce ozvali. Také žádáme, aby se ozval každý, kdo má jakoukoliv informaci k těmto lidem, a to na linku 158," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Seriálová hvězda Aneta Krejčíková předvedla, jak kojí svého měsíčního syna Bena

Zprávy

Zaslouží si Michal David vyznamenání nebo Zeman jenom provokuje?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Míša Maurerová se už chystá na porod

2. Exmilenka Langerové se teď tulí ke svému o generaci staršímu příteli

3. Vojta Dyk a Patricie Fuxová v Lásce z Kateřinic

4. Zlý bankéř Tomáš Jeřábek s manželkou ukázali malého synka

5. Lady Gaga konečně přiznala, že je zasnoubená