Mejdan za všechny prachy! Hosté napáchali škodu za půl mega!

Pod vlivem alkoholu a drog napáchala parta lidí v rodinném domě škodu za nejméně půl milionu korun.
 Z domova 
04. února 2015 17:01 / Wikimedia Commons
V kůlničku na dříví proměnila rodinný dům v Kunraticích partička lidí, které si přes sociální síť pozvala šestnáctiletá dcera majitelů domu. Típali cigarety do omítek, posprejovali fasádu domu i koupelnu. Škoda je nejméně půl milionu korun!

Nad nápadem šestnáctileté dívky zůstává rozum stát. Sotva rodiče odjeli na víkend pryč, rozhodla se uspořádat párty a hosty pozvala přes sociální síť. Dorazilo asi 60 lidí, znala z nich jen tři. V domě doslova nenechali kámen na kameni.

"Posprejovali vnější fasádu domu, poškodili vnitřní omítky v obývacím pokoji od míče, zničili omítky zdi na chodbě a na schodišti típáním nedopalků cigaret, poškodili omítky zdi na toaletě, popsali a postříkali barvou ve spreji koupelnu a barvou nastříkali i nábytek. Někdo poškodil i dřevěné dveře toalety, dveře od pokoje a dřevěnou podlahu v obývacím pokoji i na chodbách domu. Pak také někdo v domě vystříkal celý práškový hasicí přístroj a rovněž rozbil křišťálový servis. Ušetřena nebyla ani skleněná výplň krbu v obývacím pokoji," popsal řádění hostů policejní mluvčí Jan Daněk.

Hosté údajně byli pod vlivem alkoholu a nejspíše i drog. Škoda navíc může být ještě vyšší, rodina ji přesně vyčíslí až po úklidu a uvedení všeho do původního stavu.

Policie teď shání informace o účastnících párty. "Prosíme, aby se nám účastníci akce ozvali. Také žádáme, aby se ozval každý, kdo má jakoukoliv informaci k těmto lidem, a to na linku 158," dodal Daněk.
◼ redakce krimi / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nela Slováková dráždí Londýn: Úplně nahá se vystavila v hotelovém okně!

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

2. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

3. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

4. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

5. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn