Brutalita v nemocnici. Rodina pacienta zmlátila lékařku i zdravotní sestry

Napadenému personálu nemocnice musela přijet na pomoc policie
 Z domova 
31. března 2018 04:09 / Policejnidenik
Hodně neobvyklý případ řeší policisté v Břeclavi. Rodina šla do tamní nemocnice na oddělení ARO navštívit svého blízkého. Návštěva pacienta se ale poněkud zvrtla a rodina brutálně napadla lékařku i další zdravotní personál.

Útok na zdravotnický personál byl natolik surový, že vyústil dokonce v pracovní neschopnost zaměstnanců nemocnice. Nejhůře na tom byla lékařka.

Do nemocnice přišla rodina a chtěla se o své blízkém dovědět nějaké informace. Zřejmě pod vlivem velkého stresu ze strachu o svého příbuzného se ale rodina informací dožadovala velmi nevybíravým způsobem. Slovní konflikt pak brzy přerostl ve fyzické napadení a do nemocnice museli přijet zkrotit vášně policisté.

„Na místě zasahovala městská i republiková policie, aktéry incidentu jsme zajistili při odchodu z nemocnice,“ řekla policejní mluvčí Kamila Haraštová.

I když se událostí zabývá policie, ředitel nemocnice se snaží vše urovnat smírčí cestou. S rodinou pacienta se už prý domluvil na dalším postupu a rodina slíbila, že už k podobné situaci nedojde. „Nemocnice chápe strach rodiny o příbuzného. Prosíme všechny, aby již více událost nevyhrocovali,“ napsal na sociální síti ředitel nemocnice Jiří Jurník.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Hůlka zabodoval! Opět ukázal, že na muzikálová prkna prostě patří

Zprávy

Matěj Stropnický si dává v politice pauzu. Čemu se chce věnovat?

Sport

Zlatý Krpálek s bolavými zády vyhrál Grand Prix!

1. Rachel Weisz zázračně otěhotněla s Jamesem Bondem

2. Evu Perkausovou čeká příští měsíc operace

3. Ilona Csáková hlásí comeback, domácí práce ji ale neminou

4. Vlastina Svátková nechala syny v kině samotné a s kočárem vyrazila na nákupy

5. Těhotná Doležalová vyrazila do nočního klubu